IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> V-ati simtit vreodata "mici"?, Despre oameni care ne-au intimidat,constructii impresionante,etc.
Philia
post Dec 7 2007, 08:14 PM
Post #1


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



V-ati simtit veodata mici?In comparatie cu ce?
Eu prima oara m-am simtit "neinsemnata' in Viena,in Orasul Muzeelor.Acolo am ramas prima oara masca.
Alta data,m-am simtit mica atunci cand am intrat prima oara in Casa Prese Libere.WOW!
Iar persoanele care m-au facut sa le admir pana la capatul muntilor,au fost domnul Lucian Chisu,o enciclopdie vie, si domnul Ion Cristoiu.

Voi?V-ati simtit mici?Cand?Unde?Langa cine?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Dec 7 2007, 10:07 PM
Post #2


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Ce simpatic e Ion Cristoiu! (nu mai spun inteligent sau cult, se stie, dar cand il vad, aud la TV, mi se pare teribil de simpatic (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ) L-ai cunoscut live?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
walpurgik
post Dec 8 2007, 02:27 AM
Post #3





Musafir






Imi place Rose-Marie Mociornita, foarte inteligent exponat al spetei feminine. Nu m-am simtit umulita sau mica, ci cu sufletul deshis spre caleidoscopul de inteligente si de nuante pe care l-as putea asimila depre lume si depre mine. Regret uneori ca timpul alocat mie e precar si superficial, desi, in individualismul nostru, stim bine ca nu latenta ne e menirea, ci performanta si stima de sine. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Philia
post Dec 8 2007, 09:01 AM
Post #4


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



Wal,nu umilita vroiam sa zic.Ci doar sa simti ca esti atat de "mica" in comparatie cu ceva.
Sweet,domnul Ion Crisoiu a venit la noi la facultate la un curs.Si atunci am avut ocazia sa il vad si sa il aud (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th April 2024 - 01:31 AM