IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

16 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Jurnalul lui Stiletto
Bia
post Apr 4 2008, 02:37 PM
Post #31


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Nu sunt sigura inca daca e THE ONE pentru ca nu indeplineste o calitate: nu isi permite sa-mi ofere stabilitatea financiara pe care mi-o doresc! Asa ca nu stiu cat va dura... Aseara am cumparat eu o sticla de vin si o pizza pentru luat acasa. M-a scos din sarite ca nu s-a oferit sa plateasca el! Nu suport sa-mi platesc singura ceva atata timp cat am un barbat langa mine! (IMG:style_emoticons/default/dry.gif) Ca dovada, azi m-am trezit cu fata la perna. Nu stiu daca sa ma mai vad cu el sau nu pe acest motiv. Sper sa fie ultima oara cand face o faza de-asta!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nimphetamin
post Apr 4 2008, 02:44 PM
Post #32


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,851
Joined: 16-March 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,359



Pink, la varsta ta nu ma gandeam la the one (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Si am avut cativa prieteni mai saracuti, dar nici ca imi pasa cata vreme era pasiune, erau fluturasi si toate cele.
Daca simti ca nu poti trece peste asta, enjoy it cat se poate si gata.
Unii merita sa renunti la anumite standarde, rpejudecati, altii nu. Vezi si tu in ce tabara se afla respectivul.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Apr 4 2008, 03:03 PM
Post #33





Musafir






pink are un job?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
clara
post Apr 4 2008, 03:51 PM
Post #34


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 159
Joined: 8-June 07
Member No.: 1,761



pink , ce intelegi prin stabilitate financiara din partea unui barbat? cati ani are?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Apr 4 2008, 04:41 PM
Post #35





Musafir






Hai, mai, ca stabilitatea financiara nu sta intr-o pizza si-o sticla cu vin! Mie mi se pare chestia asta, sa plateasca barbatul, ceva normal. Pe-aici e normal ca fiecare sa-si plateasca consumatia. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) La unii e normal ca si cumparaturile pentru acasa sa fie impartite (nu la 2, ci fiecare isi plateste ce mananca). (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Si nu-i vorba de oameni fara bani, e un principiu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Apr 4 2008, 06:07 PM
Post #36


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Are un job. Nu unul pe placul meu, dar are. Bine, eu n-am deloc (vorbeste ciob de oala sparta). Sunt asa in dubii, ca nu stiu ce sa fac. Imi place ca se poarta frumos si ca nu se crede superior dar parca as prefera unul care sa se creada superior dar sa stea bine la capitolul finante. Mai stau si eu cu el o perioada ca oricum mai bine asa decat singura pana gasesc omul ideal din toate punctele de vedere. Si iar sunt dezamagita... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
clara
post Apr 4 2008, 08:51 PM
Post #37


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 159
Joined: 8-June 07
Member No.: 1,761



pink, viata poate fi plina de surpize si unele chiar placute. eu sunt cu cineva de 7 ani si cand ne-am cunoscut am stat la ai lui si eu aveam o dacie si el o masina de serviciu cu peste o suta de mii de km la bord si nespalata de un an. dar m-am indragostit si in timp a evoluat financiar extraordinar de bine . iar cand l-am intalnit nici macar nu m-am gandit la aspectul asta de intretinere financiara. eu cred ca il privesti prea superficial si aspectul financiar nu ar trebui sa primeze asa de mult daca chiar iti place tipul. Foarte usor poti sa fi judecata gresit din prisma intretinerii financiare de catre partener.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Apr 5 2008, 12:47 PM
Post #38


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Astazi sunt fericita! S-ar putea totusi sa deschid salonul mult visat in Otopeni! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
claudia_electra
post Apr 5 2008, 07:33 PM
Post #39


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,059
Joined: 10-December 05
From: Tara Minunilor
Member No.: 80



bravo, sa te ajute Dumnezeu! asa nu ai mai avea grija financiara si barbatul ar putea avea orice salariu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Apr 10 2008, 11:26 PM
Post #40


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Astazi a fost o zi relativ normala, numai ca m-am simti mai bine decat de obicei, nu stiu de ce. M-am tot gandit si inca nu stiu ce anuma sa-i spun baiatului de care v-am povestit ca sa nu se simta prost. Intr-un fel vreau sa ne mai vedem dar sa nu o mai ia asa serios. Prea vrea sa ne vedem zilnic. Mie mi se pare asa aiurea... Nimeni n-a mai vrut sa ma vada zilnic! Imi vine sa fug si sa ma ascund. Nu zic ca nu-mi place doar ca nu-mi plac anumite chestii la acest baietel.

Colac peste pupaza fostul iubit al prietenei mele cele mai bune imi face ochi dulci. Cand l-am intrebat de ce vrea sa ne vedem mi-a raspuns: "Mereu am avut o pasiune pentru tine!". Imi venea sa-l bat, sa-l fac praf! Cum, dupa ce a facut-o pe prietena mea din om neom timp de cateva saptamani timp in care plangea non-stop si eu nu stiam ce s-ai mai fac, el e asa senin si spune ca a avut o pasiune pentru mine. Oricum, m-am simtit bine ca inca ma mai doreste cineva, fie el si nemernicul de fost iubit al prietenei mele.

Go to the top of the page
 
+Quote Post

16 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24th April 2024 - 04:21 AM