IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

15 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Idei de design interior pentru living (sufragerie), Living: poze, idei
kalua
post Apr 15 2008, 07:40 PM
Post #11





Musafir






Eu n-am parinti cu posibilitati dintr-astea de depozitare. (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) Nici eu nu pastrez toate cartile pe care le citesc, ci numai pe cele de care cred ca le voi mai rasfoi candva. Cu toate astea s-au tot adunat. Am cateva cartoane cu carti si-n pivnita.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ariana
post Apr 15 2008, 07:42 PM
Post #12


Membru de Onoare
*****

Group: Incurabil
Posts: 1,263
Joined: 7-December 05
From: Timisoara
Member No.: 15



Am sansa la birou sa fiu in contact cu o gramada de furnizori,cu toti nenii de pa santier ,zugravi si alte cele si mi s-au tot plimbat prin mana tot felul de paletare de la diferite firme.Ca si San Marco nu a fost insa niciunul.Culorile acestea turbate le-am pus fara sa am vreo emotie ca nu o sa fie ceea ce imi doresc.

Angelu ce covor ai tu pe acolo?Io zic sa-ti iei un pufos din bazar...au preturi bune si sunt ok.Schimba enorm interiorul un covor.Daca vrei dupa Paste dam o fuga pana acolo si vin si-mi arunc o privire si la tine in living sa vedem ce-i facem daca ai curajul sa te lasi pe mana mea.(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Io am in cap ce fel de biblioteca vreau.Numai ca acum dupa ce m-am certat cu megatamplarul trebuie sa caut unul pe masura care sa lucreze pal gros si sa nu ma bata pentru ca vin cu idei.
La noi a aparut problema ca nu puteam sa atarnam rafturi pe pereti pentru ca sunt de rigips si nu stiam unde sunt profilele.Asa ca am gandit megabilbioteca asa ca pentru mine.Trebuie sa caut simularile facute pe comp.

Si...multam pentru aprecieri. (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Apr 15 2008, 07:47 PM
Post #13





Musafir






Da chiar Ari, cred ca cel mai bine te chem pe la mine sa iti dai cu parerea si asa nu m-ai vizitat niciodata si stai la 2 pasi de mine (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanica10
post Apr 15 2008, 07:52 PM
Post #14





Musafir






Kari, si eu am aceeasi problema. Are socrela o biblioteca, sa-i traiasca. Deocamdata e in dormitorul mic, dar acolo va fi camera lui bebe. Asa ca m-am gandit sa pun cartile intr-unul din holuri pe o biblioteca Billy, din aia de la IKEA. Probabil nu-mi vor incapea toate, dar macar le mai aranjez.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chintesenta_raul...
post Apr 15 2008, 08:08 PM
Post #15


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,669
Joined: 8-February 08
From: buricul pamantului
Member No.: 3,252



e pur si simplu (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) felicitari!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ariana
post Apr 15 2008, 08:28 PM
Post #16


Membru de Onoare
*****

Group: Incurabil
Posts: 1,263
Joined: 7-December 05
From: Timisoara
Member No.: 15




(IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) ...multumesc mult de tot.
In povestea acestei amenjari am avut parte de o colaborare fericita cu beneficiarii.
Am avut in schimb anul acesta parte de extrema cealalta.Si am preferat sa ma retrag fara sa vreau vreun ban pentru timpul pierdut dar am simtit ca persoana respectiva imi toca nervii incet.Nu ma prea pricep sa privesc ca pe o afacere toata povestea asta.Ma consum enorm la fiecare casuta sau amenajare(mai ales la amenajari unde imi vine sa iau eu bidineaua in mana (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ).
Problema mea e ca sunt destul de conservatoare.Nu imi place inoxul.Prefer metalele sablate fara luciu.
La imbinarea de culoare si texturi sunt f atenta insa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scumpic
post Apr 15 2008, 08:39 PM
Post #17


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 997
Joined: 17-November 07
From: Bucuresti
Member No.: 2,663



Imi place mult, mult de tot livingul. (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lxn
post Apr 15 2008, 11:16 PM
Post #18





Musafir






Waw, absolut superb, imi place la nebunie bordeaux-ul ala, si eu vreau sa-mi fac un perete de o culoare indrazneata cand voi amenaja case de la curte (IMG:style_emoticons/default/happy.gif) Ai talent, Ari, sa-l fructifici cat de mult poti ca-i pacat sa nu se lase oamenii pe mana ta!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mititik
post Apr 16 2008, 01:13 PM
Post #19


Membru de Onoare
*****

Group: Obsedat
Posts: 703
Joined: 7-December 05
Member No.: 4



Foarte frumos living-ul.
Insa am o nelamurire, tu nu esti ariana care era educatoare la o gradi? Acum esti designer?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Altheea
post Apr 16 2008, 01:30 PM
Post #20


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,163
Joined: 15-February 07
From: Constanta
Member No.: 1,203



Imi place mult rosul folosit la interioare, si noi l-am bagat la baie. Super linvingul!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

15 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 06:00 PM