IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

8 Pages V  « < 4 5 6 7 8 >  
Reply to this topicStart new topic
> Intalnirea forumistelor...cu acnee :)
Dore
post Feb 3 2006, 10:06 PM
Post #51


Explorator
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,677
Joined: 10-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 78



Si eu in printipiu va astept aici, buboasa toata, ca pana in aprilie sigur ma impodobesc si eu ca pomul de craciun...sau ca ouale de pasti  :D.
Dar mie sa-mi rezervati doua scaune, ca la cat am bagat in mine in ultimele zile o sa implinesc suta de kile pana atunci  :P.

:-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Feb 4 2006, 05:14 PM
Post #52


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



lasa, tu, Dore, ca pana atunci scapi tu si de bube si de "surplus" si atunci, sa vezi tu ce te tin io in bratze  :P
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Delphina
post Feb 4 2006, 09:12 PM
Post #53


Dependent
***

Group: Membru de Onoare
Posts: 198
Joined: 8-December 05
Member No.: 50



Ah, fetelor, indiferent cit am lua noi in tarbaca tenul nostru ne-perfect, hai sa nu ne mai zugravim si autozugravim in chip de monstre dezgustatoare... (monstre - fem. pl. de la "monstru")  :D

Zau asa...  ??? Pai daca noi singure ne dam in cap in halu asta...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Feb 4 2006, 10:17 PM
Post #54





Musafir






Ca bine zici delphinutzo....asadar si prin urmare eu de mult am adoptat tactica "nu le bag in seama rezulta nu am nimic"  :P
Deci cum cosuri nu mai am  :fluierat: , singurul semn distinctiv imi ramane tatuajul de pe omoplatu stang si inteligenta sclipitoare :D
Acu ma mai primiti au ba?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Delphina
post Feb 4 2006, 10:21 PM
Post #55


Dependent
***

Group: Membru de Onoare
Posts: 198
Joined: 8-December 05
Member No.: 50



Esti prima!

Da' nu ma pot abtine sa-ti spun ca nici tactica ta nu e din cele mai bune...  :P da', orisicit, exajerarile si de-un fel si de altul ma deprima....

Io una cred ca-mi zic in fiecare zi ca-s oribila, si oftez greu, da macar n-o mai zic la nime  :D


P.S. cineva ma uraste p-acilea: imi pica karma ceea de n-ai idee  ::)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Feb 4 2006, 10:24 PM
Post #56





Musafir






Oribila????  :o Vai ce cuvant urat . Sa nu te mai aud ca te altoiesc de nu te vezi
Sa iti intre bine in cap ca suntem niste superbe toate , si asta nu o zic asa sa ma aflu in treaba , chiar vb serios ( iexista si probe in sensu asta aka poze pe care le-am vazut , deci nu ma puteti pacali)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Delphina
post Feb 4 2006, 10:45 PM
Post #57


Dependent
***

Group: Membru de Onoare
Posts: 198
Joined: 8-December 05
Member No.: 50



Tocma asta era ideea, Angel draghe.
In primul rind, toti cei care nu ne cunosc si nu ne-au vazut pozele chiar o sa creada ca suntem oarece aratari pocite, chiar si-or inchipui ca suntem oarece jumate om-jumate fiara!

Cind colo, toate fotografiile voastre, pe care le-am vazut eu, dezvaluiau niste fete superbe: tu, Angel, esti frumoasa si extremely hot, Elena e minunata, are si un trup superb, ati vazut poza Walpurgikai? am ramas pur si simplu masca... o frumusete care-ti taie respiratia, Angelito e ca o cadra de frumoasa, Kale e cea mai fina... si sa ma ierte toate fetele  despre care nu vorbesc, insa lor nu le-am vazut fetisoarele...

Mie mi se suie tensiunea cind aud "noi, pocitele, buboasele, nefericitele" , Ba uite ca nu.  >:(
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Feb 4 2006, 11:37 PM
Post #58


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



dragelor, io's absolut minunata, asa ma lauda delphi, si zau ca am un ten ca o "persicutza", si ma simt asa de tare bine in pielea mea, ca-mi vine sa va dau si voua ce am eu  ;D :morideris:, si cred k am un nas....Pinochio e mic copil pe langa mine, da' nici ca-mi pasa  8)

dephi, iubi, scade karma, zici?iote de la mine una...azi...ca ma culc, da' maine daca nu uit iti mai trag una...in sus...fireste  :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Delphina
post Feb 5 2006, 10:56 AM
Post #59


Dependent
***

Group: Membru de Onoare
Posts: 198
Joined: 8-December 05
Member No.: 50



Pai esti, Elena, ca te-am vazut, si-am ramas cu gura cascata de frumosi ce sunteti toti trei (pentru cine nu pricepe, e vorba de ea, de sotiorul si de bebelusul lor)  :D

Clar?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ariana
post Feb 5 2006, 11:47 AM
Post #60


Membru de Onoare
*****

Group: Incurabil
Posts: 1,263
Joined: 7-December 05
From: Timisoara
Member No.: 15



Bah si eu vreau poze cu elle si delphi ciresica si toata trupa ...
:-*
Pe mine o sa va rog sa ma scuzati in perioada asta sunt un pic mai sumbra ....ceva probleme la orizont.Dar va citesc si mai spun si eu ceva din cand in cand. :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Pages V  « < 4 5 6 7 8 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 09:51 AM