IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

98 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
> eLady`s Hot Bar & Lounge XXIX, Conversatie
kalua
post Jun 4 2009, 05:18 PM
Post #21





Musafir






Ce liniste pe-aici, nu are nimeni nimic de spus? (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
A inceput sa-i dea afara pe italieni la noi. (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rozy
post Jun 4 2009, 05:37 PM
Post #22





Musafir






Eu invat, beau 3in1, si mai vorbesc cu diversi indivizi pe mess (IMG:style_emoticons/default/ametit.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Jun 4 2009, 05:39 PM
Post #23


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Aici ii baga in somaj tehnic de saptamana viitoare (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jun 4 2009, 06:08 PM
Post #24





Musafir






Eu am ajuns acasa, imi trag sufletul(la o cafea si o tigara), apoi trec la bucatarie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scorpirescu
post Jun 4 2009, 06:56 PM
Post #25





Musafir






O, doamne, nu ma speria ... eu aveam senzatia ca incepem sa revenim pe linia de plutire... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
blekytza
post Jun 4 2009, 07:30 PM
Post #26


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 683
Joined: 14-October 08
From: Nice
Member No.: 5,113



Kalua, Bambi are o frumusete de gastrita...trece in vreo doua-trei zile; imi este greu sa ii dau siropul, il astept pe Mr. sa dea o mana de ajutor ca nu vreau sa o chinui prea mult.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
happyCat
post Jun 4 2009, 07:43 PM
Post #27





Musafir






Si eu trageam speranta ca poate incepe sa se termine cu criza, insa daca stau bine sa ma gandesc cred ca revenirea se va face foarte lent. (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)

Am fost pe drumuri toata ziua, ma cam doare capul.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Jun 4 2009, 08:20 PM
Post #28


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



QUOTE(kalua @ Jun 4 2009, 12:26 PM) *
Are sefu' cateodata niste idei de-astea de activism fara nicio noima... (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) Fiecare trebuie sa faca o analiza SWOT pana la 3. (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif) Sa vedeti ce scriu eu trei vorbe (da' adevarate) si 5 prostii si-o termin in 5 minute. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Hai mai Kalua, ca noi am invatat la facultate ca astea sunt binevenite tot timpul, ca una dintre masurile de proactivitate. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Dar e doar o simpla analiza sau are seful ceva in gand si vrea mai intai sa investigheze contextul situatiei?

Va povestisem eu de profa razbunatoare (evident nu pt ce facusem eu). Maine avem ceremonia de absolvire si ne-a refuzat invitatia pe motiv ca nu are ce sa caute "langa oameni lipsiti de caracter". (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jun 4 2009, 08:30 PM
Post #29





Musafir






Iaca, na, mare pierdere ca nu vine! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Lasa, sweet, ca o analiza de-aia n-o faci in mod normal in juma de ora, ca te mai gandesti si ce mai bine nu spui, dar acolo trebuie sa scrii ceva. S-apoi n-a avut nimeni mai mult de juma de ora la dispozitie, ca mai trebuie si treaba facuta. Si oricum nu ne ajuta cu nimic, asta-i chestia. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Mie mi-a luat 10 minute, dar nici ca m-am strofocat, altii au fost sub stres din cauza asta toata ziua.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rozy
post Jun 4 2009, 09:01 PM
Post #30





Musafir






Apropo de profe freaky, noi avem una, la vreo 60 si de ani, care insista sa fie apelata cu "domnisoara". Pana si profii nu ii mai zic numele, ci doar 'Domnisoara" (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Si o alta vroia sa ii stie stundetii toata functia profesor doctor conferentiar nu mai stiu ce..(IMG:style_emoticons/default/wacko.gif)

In alta ordine, eu stau cu sare incalzita pe burta, ca iar ma dispera ovaru drept. Cred ca de la motor mi se trage. Oare poti sa scapi vreodata de o raceala? (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Eu am facut de vreo 3 ori tratament, si nimic, e inca acolo, s-a vazut si la ecograf trompa ingrosata (IMG:style_emoticons/default/weep.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

98 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 01:11 AM