IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

32 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Stiri mondene si barfe la adresa societatii "inalte"
kalua
post Apr 17 2007, 09:16 PM
Post #1





Musafir






Se pare ca Britney Spears si-a revenit: a fost reperata la un tur de shopping in Beverly Hills. Supla si zambitoare.
(IMG:http://www.bunte.t-online.de/c/10/80/42/84/10804284,tid=d.jpg)

Ce ziceti, o va tine mult optimismul asta?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Philia
post Apr 18 2007, 09:10 AM
Post #2


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



eu auzisem ca ar fi iar insarcinata si ca nu prea se stie cine este taticul....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Apr 18 2007, 09:24 AM
Post #3





Musafir






mie numa supla nu mi se pare (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr_wise
post Apr 18 2007, 09:24 AM
Post #4





Musafir






La cat e de "americanca" in gandire, surely not!
Sincer, m-a cam dezamagit, o credeam mai bataioasa, dar are importanta si educatia din familie si la cap. asta cred ca sta cam rau...noroc cu impresarul ei, poate o mai energizeaza o tzara.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Apr 18 2007, 09:26 AM
Post #5





Musafir






mie cea mai tare stire din ultima vreme mi se pare casatoria lui Ion Ion Tiriac cu Maria Marinescu. Ce tzapa pe capul Ileanei (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Vedeti? Asa se intampla mereu, tragi de un barbat 3 ani sa te ia de nevasta si apoi vine una care in 2 saptamani il convinge imediat (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Apr 18 2007, 09:42 AM
Post #6





Musafir






(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Se intampla des asa ceva.

Ieri a implinit Victoria Beckham 32 de ani si cica barbat'su i-a adus trandafiri. Culesi cu propria mana. Ziarul Sun a raportat ca i-a adus la Madrid pe bucatarii de la restaurantul londonez Nobu, restaurant cu fite, sa le faca de papa de ziua nevesti-sii. Ce i-a mai facut cadou lui Posh nu se stie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MonicutzaB
post Apr 18 2007, 09:51 AM
Post #7


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 1,440
Joined: 2-February 06
Member No.: 176



QUOTE(angeldust @ Apr 18 2007, 07:24 AM) *
mie numa supla nu mi se pare (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)


(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) si eu ma blocasem pe cuvantul "supla"! poate dupa standardele americanilor. (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zetta
post Apr 18 2007, 11:17 AM
Post #8





Musafir






sunteti rele (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif) , dupa 2 sarcini una dupa alta,abuz de alcool si alte alea e (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif) chiar ok
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Apr 18 2007, 11:31 AM
Post #9





Musafir






ieri la mtv a zis ca va cheltui 100 de miii de dolari pe operatii estetice, liposuctie, ridicare de sani, etc in concluzie intra in reconstructie pt ca apoi sa se apuce din nou de muzica (i-a venit mintea la cap pana la urma )

din ce cauza s-a despartit tom cruise de kate (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr_wise
post Apr 18 2007, 11:50 AM
Post #10





Musafir






Domle, asta cu Maria Marinescu si Mr Tiriac jr mi s-a parut intradevar bomba!!! Stau si "cujet" adanc, trebe sa fie tare lihnite dupa bani gagicile astea din asa zisa high life, de-i cauta pe baieti cu lumanarea, poate poate o pica unul in plasa...dar nici cu ei nu mi-e rusine! Una cu numele si prestanta, ca mde, e de fam buna, iar alta "la aparate". Bravo lor daca-si gasesc "front de lucru"!
Si ati vazut-o pe M.Marinescu cum avea parul "aranjat" la cununia civila?! Coada de cal "ravasita"...n-oi fi eu critic de specialitate, dar coama aia ciufulita de pe capul ei m-a lasat masca! Nici la inmormantare n-as fi aparut asa "cool", cu toate ca acolo ar fi avut mai mult succes figura aia "dramatica".
Go to the top of the page
 
+Quote Post

32 Pages V   1 2 3 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 11:00 AM