IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Sampoane proaste/ sampoane care produc matreata si xirodermie
Diana.
post Apr 12 2008, 03:15 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Deschid acest topic pentru ca am patit-o rau de tot.
Am folosit ieri (dupa o pauza de la marca asta de vreo 12 ani ) samponul Pantene pro V.
De ce naiba l-oi fi cumparat, nu stiu!
Eu nu am avut matreata sau vreun semn de xirodermie niciodata in viata!
Dimneata, la cafea , jumatatea mea imi zice:"mai, cind ai fost afara ai stat pe sub vreun copac?"
eu "nu, ce-ti veni, de unde ai scos-o pe-asta?"
el: "mai ai ceva in par, nu stiu..."
Ma duc si ma uit in oglinda: sint PLINA DE COJI in cap, matreata la greu! (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)

... Asa ca va inchipuiti ce caruta de nervi am in momentele astea! Mama lor cu porcariile lor de produse!
L-am aruncat fix la gunoi. Si samponul, si balsamul (pe asta l-am aruncat nedesfacut!)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
Maàt   Sampoane proaste/ sampoane care produc matreata si xirodermie   Apr 12 2008, 03:15 PM
roxanica10   Abia acum am citit Di. Imi pare tare rau! Am a...   Apr 12 2008, 06:06 PM
Maàt   Bre, asta nu mai e "favorizare". Parca a...   Apr 12 2008, 06:18 PM
claudia_electra   ai grija cu ce!!   Apr 12 2008, 08:21 PM
Maàt   Cu ce oi gasi prin baie si am folosit pina acum si...   Apr 12 2008, 08:37 PM
walpurgik   Mie de la wash and go imi erupe pielea capului, in...   Apr 12 2008, 08:54 PM
Cleo   Pantene e cel mai slab sampon incercat vreodata. ...   Apr 12 2008, 08:58 PM
Maàt   A, deci inseamna ca nu sint singura care s-a umplu...   Apr 12 2008, 09:12 PM
Cleo  

Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 10:32 PM