IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

100 Pages V  « < 23 24 25 26 27 > »   
Closed TopicStart new topic
> Bar & Lounge XLIV: Cafeneaua eLady, La o sueta mica...
Diana.
post Feb 7 2013, 02:43 PM
Post #241


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



De unde il ai, bre? Eu sint suparata. Ara schioapata. Piciorutul din spate, dreapta, are ceva. O ducem la doctor.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Feb 7 2013, 03:26 PM
Post #242


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Ce sa am?

Sper ca Ara nu are nimic grav (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 7 2013, 03:37 PM
Post #243


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Al meu nu vrea sao duca. Cica is io nebuna. Imi vine sa il omor.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo-Anna
post Feb 7 2013, 04:51 PM
Post #244


Invincitus
*****

Group: Obsedat
Posts: 959
Joined: 26-April 10
Member No.: 8,431



Are putina dreptate animalele in natura dorm si isi revin daca in 2 zile se face mai rau dute nu la orice chichita te duci la medic sa il giuguleasca ...

Ce faceti yo?
Io azi nu am de munca , parca cand nu am de munca sunt cam handicapata , am realizat ca iubesc munca as lucra si 16 ore pe zi cu o singura pauza (IMG:style_emoticons/default/yahoo[1].gif)

Da azi ma duc la cumparaturi si am de facut curatenie in bucatarie si dormitor (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)

Have fun all..

Xoxo

This post has been edited by Jo-Anna: Feb 7 2013, 04:54 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Feb 7 2013, 07:47 PM
Post #245


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Jo, vad ca ti-ai facut de munca! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Diana, eu zic sa duci cateloiul la dr. daca schioapata. Ara e oricum e sensibila de fel. Mai bine sa stii din timp...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Feb 8 2013, 09:05 AM
Post #246


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Buna dimineata!

Di, te ai uitat la labuta, sa nu aiba ceva infipt in pernute? Ca m am pacalit si io asa cu Rona odata si de fapt avea o aschie foooarte mica intr o pernuta si o deranja.

Eu sunt la Tulcea la sis. In seara asta plecam inspre Galati! SI eu am zis ca ii fac nitica ordine lu sor mea aici. AM zis ca daca tot sunt aici, sa nu o las pe ea aseara sa faca asta!

Teo, cum a iesit mancarea sotului?

Zi faina (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Feb 8 2013, 01:13 PM
Post #247


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Helo!
Albinutule, mancarea a iesit neasteptat de buna! (IMG:style_emoticons/default/322.gif) Fie vorba intre noi, nu prea avea ce sa greseasca, dar el saracul tot a stat cu inima la gura pana cand am ajuns acasa si am gustat (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Tare mandru a fost cand l-am laudat si am mancat cu pofta tot din farfurie (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Aseara am terminat si al doilea volum din seria Fifty Shades si marturisesc ca mi-a placut mult! Stilul autoarei este mult schimbat si pur si simplu nu am putut lasa cartea din mana pana cand nu am terminat-o (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Pana la urma s-a dovedit ca nu este chiar o pierdere de vreme. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Era asa o liniste la noi in casa aseara de se auzea doar ticaitul ceasului! Nu am aprins deloc televizorul si nici calculatoarele! Toti trei am citit! (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) Fiecare cartea lui, bineinteles! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Mi-a placut tare mult linistea asta! Nu era ca si cum esti singur si nu ai nimic altceva mai bun de facut, ci ca o bucata de zi calma si sentimentala alaturi de cei ti-e cel mai drag: familie si carti. (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
S-aveti o zi minunata!



This post has been edited by Teocris: Feb 8 2013, 02:08 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 9 2013, 02:08 PM
Post #248


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Hello! E simbata! La noi ieri a dat lapovita care s-a transformat mai apoi in ploaie. Scosesem o patura de-a fetelor pe balcon si am uitat sa o string, insa acolo ramine pina se usuca... Masina de spalat o sa fie gata pe joi seara cel mai devreme si nu ma apuc sa o spal de mina, mai ales ca e si vreme inchisa...
Apropos de vreme, nasola mai e.
Bia, ai zis sa vii azi pe la noi, mai ajungi?
Ma duc acum sa fac putina ordine in bucatarie si sa hranesc patrupedele si bipedele din casa.
Revin mai tirliu! O zi faina sa aveti! Pup!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 10 2013, 06:59 PM
Post #249


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



NINGEEEEEEEE! Doamne, sint asa de fericita, parca am doi ani!!!! Ninge nervos, cu fulgi mari si pufosi!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 11 2013, 12:42 PM
Post #250


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Buna dimineata! Sau "buna ziua" . E luni. Sursa inceputului saptaminal de depresie. Daca mai adaug ca zapada s-a topit aproape toata si ca nu se anunta alta, e clar de ce ma simt picata in butoiul cu melancolie. Ara nu mai schioapata, probabil facuse o intindere de la zgubiliticeala pe scari cu Judi. Pina a doua zi seara nu mai avea nimic.
Mi-e somn si ma simt obosita, desi mare brinza nu am facut ieri.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

100 Pages V  « < 23 24 25 26 27 > » 
Closed TopicStart new topic
4 User(s) are reading this topic (4 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 10:41 PM