IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Revelion pe litoral, oferte si sugestii
Summer Dream
post Dec 28 2009, 11:00 PM
Post #1


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 66
Joined: 7-August 09
From: Right behind you !
Member No.: 6,961



Pentru ca anul acesta vorbisem cu niste prieteni sa petrecem Revelionul impreuna, la un hotel, insa s-a intamplat ca eu sa fiu bolnava (si, cum trebuia sa ma ocup de organizare, a trebuit sa renuntam), m-am gandit ca macar anul viitor sa incercam.
Si, pentru ca nu sunt prea experimentata in aceasta privinta, am nevoie de sfaturi.

M-am gandit la un Revelion pe litoral (pentru ca stau destul de aproape) si pentru ca ... nu stiu, poate iarna litoralul nu este atat de aglomerat ca vara, nu ?Poate marea are un farmec aparte (gata ca deja incep sa visez). Oricum, am cautat pe internet, insa prea multe lucruri nu am gasit eu.Asa ca ... daca gasiti din intamplare ceva sau ... ati fost si voi si ati vazut cum este ... poate ma ajutati.

Deci ... am fi un grup cam de 6 persoane (maxim), fete si baieti (desi asta nu cred ca va conta) si ne-ar interesa un hotel pe litoral (nu prea conteaza acum statiunea), care sa ofere pachete de Revelion (cazare, masa, cina festiva), insa si servicii SPA.

Sugestii ? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Multumesc anticipat (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Dec 29 2009, 12:39 AM
Post #2


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Google it. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Pe bune. Am vazut la tv o reclama la Cocor spa din Neptun. Googaleste-l si o sa dai de siteul lor.

Cica:
Revelion la Cocor Spa Hotel din Neptun
Luni, 14 Decembrie 2009 | 13:34:36
Preţ: 450 lei / persoanǎ, copiii pānǎ la 12 ani beneficiazǎ de reducere de 50 % din tarif.
Pachetul include: cina festivǎ Cocor Mon Jardin, muzicǎ live, foc de artificii, şampanie, spectacol, muzicǎ popularǎ şi lǎutǎreascǎ, discotecǎ.

Rezervǎri:

Tel: 0241 701 042

BTW, eu inca ma intreb cum se numea hotelul asta inainte sa devina Cocor, ca eu nu imi aduc aminte de nici un hoel cu numele asta si imi sparg creierii... (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)

Gata, am gasit. Acum stiu care este. Hotelul Cocor e fostul hotel Galati.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Summer Dream
post Dec 29 2009, 04:06 PM
Post #3


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 66
Joined: 7-August 09
From: Right behind you !
Member No.: 6,961



A cautat pe Google, insa am gasit in mare parte pensiuni sau vile si ... chiar si in cazul in care apareau oferte la hotel, nu ofereau prea multe.Pe noi ne interesau serviciile SPA (adica pe fete), iar pe baieti ... nu stiu, cel mai probabil piscina sau sali de ping pong.

Merci mult pentru informatii, o sa caut si eu hotelul si ... le voi spune si celorlalti (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Jan 3 2010, 09:47 PM
Post #4


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Ce ati facut pana la urma?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20th April 2024 - 05:12 AM