IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

8 Pages V  « < 4 5 6 7 8 >  
Reply to this topicStart new topic
> Cine suntem noi? Sa ne prezentam!, Topic de prezentare al membrelor forumului.
Diana.
post Oct 26 2008, 03:31 PM
Post #51


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



(IMG:style_emoticons/default/welcome.gif)
Insa... Ai postat pe forum (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
A script on a website with a submission form that allows visitors to post messages on your website for others to read. These messages (called "threads") are usually sorted within discussion categories, or topics, chosen by the host, or possibly the visitor. A forum is also called a "web board", "messageboard", or a "message board".

Blogul este un jurmal personal. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Oct 26 2008, 03:46 PM
Post #52


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



QUOTE
Buna ziua eLady.Ma numesc Oana,am 26 ani si ceea ce ma caracterizeaza sunt dragostea pentru copii,animale,lectura si tot ce e frumos.Inca de la inceput asi dori sa va spun ca sunt foarte fericita ca v-am descoperit si imi pare nespus de rau ca nu am reusit mult mai devreme ,deoarece sunt sigura ca mi-ati fi umplut multe goluri.Asi dori sa ma prezint asa cum sunt,o mamica tinerica ,cu 3 copii:Laurica in varsta de 4 anisori si 2 baietei gemeni,Florinel si Ronald cu varsta de 10 luni.Am tinut sa-i prezint si pe ei deoarece consider ca ei sunt toate realizarile mele iar cele pe plan profesional devin minuscule pe langa acest fapt.Am experimentat multe meserii inca de la varsta de 16 ani,de la menaj casnic,ospatarie,pana la meseria de laborant intr-un departament de cercetari din domeniul vopselelor industriale,dar am ajuns la concluzia ca nici o meserie nu este mai frumoasa,mai satisfacatoare si cea mai grea in acelasi timp:cea de parinte. Tin sa felicit intreaga echipa care sunt sigura ca munceste foarte mult pentru a ne aduce noua pe "tava" multitudinea aceasta de informatii si raspunsuri si sa va multumesc in acelasi timp ca ati aparut in viata mea.


L-am copiat de la sectiunea blog. (IMG:style_emoticons/default/welcome.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SurPrix
post Apr 25 2009, 01:42 PM
Post #53


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 191
Joined: 25-April 09
From: Bacău
Member No.: 6,346



Bună fetelor,

Mă numesc Luiza Zuzanna (dar prefer Luiza (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ) şi am ajuns aici căutānd cāteva sfaturi īn prepararea unor bucate (ceva de genul tips & tricks). Sunt născută pe plaiurile Moldovei, la Bacău, īnsă am avut parte de o copilărie extraordinară. La 3 luni după naştere am fost lăsată de ai mei la bunicii din Katowice, bunicii din partea mamei, care au avut grijă de mine. (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) . Am copilărit acolo 5 ani, fiind vizitată des de mama şi puţin mai rar de tata din cauza serviciului. După cei 6 ani petrecuţi la bunici, am ajuns īn ţară şi am fost nevoită să īnvăţ limba romānă. Am prins 3 ani de şcoală totuşi īn care o dădeam īn bară grav cānd deschideam gura īnsă profesorii īncercau să mă impulsioneze şi mai mult să vorbesc, deşi vorbeam greşit şi aiurea. A fost probabil cea mai jenantă perioadă a vieţii mele. Probabil şi acum sunt nedumerită īn legătură cu unele cuvinte care nu sunt capabilă să le īnţeleg. Am fost o elevă strălucită īn şcoala primară şi īn liceu, mi-au plăcut ştiinţele exacte. Acum sunt studentă īn anul 3 la facultatea de matematică şi informatică, o facultate dură şi grea care nu o recomand nimănui. Felicitări echipei īn organizarea comunităţii (IMG:style_emoticons/default/aplauze.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Apr 25 2009, 02:23 PM
Post #54


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



Bine ai venit (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
blekytza
post Apr 25 2009, 02:37 PM
Post #55


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 683
Joined: 14-October 08
From: Nice
Member No.: 5,113



(IMG:style_emoticons/default/welcome.gif) Luiza!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Apr 25 2009, 02:38 PM
Post #56


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Bine ai venit Sur (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) Sper ca te vei simti bine cu noi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 25 2009, 02:45 PM
Post #57


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Bine ai venit, Surprix! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post Apr 25 2009, 09:55 PM
Post #58





Musafir






Bine ai venit SurPrix! Haios nick ti-ai ales.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Apr 26 2009, 02:13 AM
Post #59





Musafir






Bine ai venit Luiza (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Sa stii ca scrii romaneste de 1000 de ori mai bine decat multe care vorbesc romaneste din prima luna de viata. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Eu am terminat Calculatoare si nu mi s-a parut f grea facultatea iti spun sincer, dar acum depinde si spre ce tintesti, eu ma multumeam mereu cu un 5 (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SurPrix
post Apr 26 2009, 04:53 AM
Post #60


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 191
Joined: 25-April 09
From: Bacău
Member No.: 6,346



Roxana: Nickname-ul l-am ales de la pufuleţii preferaţi (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) La serviciu īn fiecare zi două pungi de pufuleţi plus că sună şi funny.

Angeldust: Da... Am aşteptări mari. Īn viaţa mea nu am ştiut ce e nota 6 sau mai jos. Problema principală o constituie profesorii care... cică sunt īn criză şi nu īmi plac acele "īnţelegeri" de protocol; mă cam ard la note. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

Maąt: Parcă mai merge aşa... īnsă nu prea īl inghit (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Cleo, blekytza, Teocris, Maąt, Roxana, Angeldust: Mulţumesc frumos
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Pages V  « < 4 5 6 7 8 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24th April 2024 - 06:42 AM