IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Siteuri cu imagini de colorat pentru piticii nostri
walpurgik
post Sep 16 2007, 08:16 PM
Post #31





Musafir






Merci, merci! Sa dea Domnul! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
walpurgik
post Sep 17 2007, 05:57 PM
Post #32





Musafir






Clasa mea semi mizerabila pe fundal si florile pe care le-am primit. (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
(IMG:http://i48.photobucket.com/albums/f206/deyanera/DSC00042.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 17 2007, 06:02 PM
Post #33


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Ce fain... cum a mers?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanica10
post Sep 17 2007, 06:03 PM
Post #34





Musafir






Vai ce frumos! (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) Ai vaze pentru toate florile alea? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
walpurgik
post Sep 17 2007, 06:11 PM
Post #35





Musafir






Marturisesc cu parere de rau ca jumatate le-am lasat la scoala sa le adune femeile de serviciu, iar celelalte le-am luat si le-am dus la soacra-mea ca sta la casa si are mai mult spatiu si vaze (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) . Mi-am oprit cosuletul cu trandafiri rosii si inca un buchet.
A fost dragut, m-am consumat de cad pantalonii de pe mine, fericiti copiii, fericiti parintii ca-s eu si nu altcineva, am avut un pic de bataie la manuale si la asezatul in banca, repede s-au grabit sa pise ochii, dar ii rezolv eu maine la dirigentie. Bucurosi si ceilalti de la gimnaziu ca i-am luat iar, necajiti cei care nu ma au, "cel mai bine a fost cu dumneavoastra". Un parinte mi-a declarat ca pe langa faptul ca fiica lui ma admira, "stiti cum, ea spune ca s-a indragostit de dumneavoastra" (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) Galagie mare insa, orar imbacsit, ore in fiecare zi pana la 8 seara, my life is kind of ruined. Am vorbit cu o directoare de scoala de la tara; laboratoare superutilate, toti profii laptopuri, clase nou renovate, banci noi, ce mai, de 10 ori mai bine ca la liceul de fite din centrul orasului. Eu nu stiu daca vreodata o sa se schimbe ceva iar copiii inteligenti care vin la liceul asta chair merita sa invete in cele mai bune conditii. (IMG:style_emoticons/default/mad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Sep 17 2007, 06:24 PM
Post #36





Musafir






walpu, ce frumos! Iaca unele dintre zilele in care stii de ce practici meseria asta. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
irinica
post Sep 17 2007, 07:36 PM
Post #37


Obsedat
****

Group: Obsedat
Posts: 416
Joined: 12-July 07
From: iasi, romania
Member No.: 1,930



Felicitari Waplu!!!

Clasa semimiuzerabila?? Iti arat eu Colegiul National de Arta - Octav Bancila din Iasi cum arata!!! Si unde mai pui ca este si in buricul targului!!! Sunt dezgustata total!! Azi cu Alexandru la Liceul de informatica Grigore Moisil am fost super incantata: clase curate, laboratoare super modene, diriginta superrrr!! Ii asteptau pe banca manualele si un iepuras-pusculita plin cu bomboane!! Toti fostii elevi, studenti acum au venit si mai , mai ca ii dadeau lacrimile. Mi-e o ciuda de mor ca in tara asta mai exista profesori care isi fac cu drag meseria, elevi care vor sa invete si ..aia de sus isi bat joc si de unii si de altii experimentand tot felul de prostii.

Hai ca ma enervez iar si nu vreau sa va fac voua capul toaca.

Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 11:20 PM