IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  « < 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Frati si surori
albinuza
post Jul 11 2008, 08:12 PM
Post #31


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



ha haa tare asta cu...ca ai face orice pt ea. io odata am spart o sticla de gin in capul unuia pt ca a suparat-o pe sor-mea. slava Domnului ca nu a patit nimic (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rozy
post Jul 11 2008, 08:13 PM
Post #32





Musafir






(IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) killer
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Jul 12 2008, 01:05 AM
Post #33


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Eu am un frate, mai mic cu un an...Din pacate, nu avem o relatie prea deschisa, el ma suna mai mult sau doar cand are nevoie de bani sau altceva. Nici macar nu stam impreuna, desi ambii facem facultati in Buc. Platim chirii separat. Destul de trist, nu?
Mi-ar fi placut sa fim o familie mai unita..dar e deja prea tarziu si nerealizabil.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kary_pink
post Jul 12 2008, 10:11 AM
Post #34





Musafir






Sweet niciodata nu este prea tarziu mai ales cand este vorba de familie (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)

Eu am o sora cu 5 ani mai mare si ei ii datorez foarte mult din ceea ce am devenit azi. Chiar si viata intr-un fel o datorez ei pentru ca ea a insistat foarte mult la parintii mei ca vrea o surioara, ai mei dorind la inceput un singur copil...

Suntem cele mai bune prietene (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Jul 12 2008, 10:14 AM
Post #35


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



oiseau zi si tu la fel ca Kary (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) . oiseau e si ea mai mica cu 5 ani decat mine, si avem o relatie prea tare. uite chiar acum nu ma baga in seama pe mess (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rozy
post Jul 12 2008, 10:52 AM
Post #36





Musafir






(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) cazuse netu. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
da fata,stii ca te iubesc si vreau sa imbatranim impreuna (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lxn
post Jul 12 2008, 12:24 PM
Post #37





Musafir






Ce frumos vorbiti voi despre surioare (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) Eu sunt singura la parinti, ai mei n-au mai facut un alt copil pentru ca nu si-au permis sa-l creasca pe atunci... Insa eu sunt decisa sa am doi copilasi, cand va veni vremea, ca sa compensez ce n-am avut eu (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Philia
post Jul 12 2008, 05:01 PM
Post #38


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



Ehe.. eu sunt singura la parinti, dar mai am un frate (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) vitreg
Ne intelegem bine, ca suntem unu aci, unu-n Austria, ne vedem o data-n an si nici atunci... Dar suntem frati si asta nu o sa se schimbe never-ever. Si mai am si o frumoasa de nepotica de la el (IMG:style_emoticons/default/in_love.gif)
Ahh.. si e mai mare cu 4 ani decat mine.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Summer Dream
post Dec 24 2009, 08:42 PM
Post #39


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 66
Joined: 7-August 09
From: Right behind you !
Member No.: 6,961



Intru si eu in club ! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)

Am un frate, cu un an, sase luni, doua zile si 10 minute mai mic decat mine (nu ma intrebati de ce am stat sa calculez ; am facut-o in urma cu mai multi ani, probabil din curiozitate).
Mai avem noi momentele noastre, cand ... pur si simplu nu ne intelgem (adica ... "Nu-i ca mine, da nici ca tine nu se poate !"), insa ... in general ... e vorba de familie, nu ?

In copilarie a fost foarte bine impreuna, am avut intotdeauna partener de joaca si aveam cu cine imparti bolile (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
msmaria
post May 3 2012, 10:40 AM
Post #40


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 3-May 12
Member No.: 11,185



Dintotdeauna m-am inteles bine cu fratele. Eu ma bucu sa ma un frate, si incorajez toate viitoarele mamici sa faca macar 2 copii
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V  « < 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25th April 2024 - 03:44 PM