IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

38 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Rochii de banchet, rochii de seara sau de cocktail
angeldust
post Apr 12 2007, 07:33 AM
Post #31





Musafir






De unde ai luat-o bebe? Ca eu sunt turbata! Am fost ieri in Mall si alte magazine si nu am gasit nimic sa imi placa. In plus nu am gasit nici material ca lumea ca sa zici ca imi iau sa imi fac ceva (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kitten
post Apr 12 2007, 08:30 AM
Post #32


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 649
Joined: 2-December 06
From: Kronstadt
Member No.: 783



moooaaama, cate probleme ai anjelu! acum imi dau seama ce norocoasa am fost eu ca am avut doar fete in an, si am fost 25 in total (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) . deci am facut ceva super casual, au venit doar 3 profe. deci am avut pantaloni si camasutza, dupa care la ora 22 ne-am infipt intr-un club.... hehe.

dar la mine a fost mult mai greu de gasit un costumas pentru dimineata, pentru cursul festiv, pt ca acolo se fac pozele si trebuia sa mearga si cu roba aceea mizerabila.... (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Apr 12 2007, 08:38 AM
Post #33





Musafir






Eu mi-am luat deja costumatie pentru curs festiv. Drept sa zic nu am luat in considerare ca trebuie sa mearga cu roba . Mi-am luat un sarafan alb super misto, biznis dar sexos in acelasi timp (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) In schimb nu imi gasesc papuci pentru el (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bebe_maria
post Apr 13 2007, 02:54 AM
Post #34


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,856
Joined: 15-March 06
From: craiova
Member No.: 269



Angel eu in romania n-am gasit rochite mai deosebite si care sa imi si vina decat la irina schrotter (la unirea sau cocor gaseam ori prea mici ori prea mari!) si asta cand avea reducere pt ca in general sunt cam scumpe hainele ei.. acum mi-am luat de la marshall la super pret...de ex erau rochii kelvin klein cu 30-50$.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Apr 13 2007, 02:15 PM
Post #35


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



nu ne pui si noua o poza cu rochia, bebe? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ala80
post Apr 13 2007, 03:09 PM
Post #36


Oli, Popeye's babe
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,290
Joined: 7-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 194



(IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) kelvin sau calvin? Nu cred ca e originala daca e kelvin. Desi daca ai luat-o de la marshall... ar trebui sa fie autentica.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Apr 13 2007, 04:22 PM
Post #37





Musafir






Aici inca cateva idei.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr_wise
post Apr 13 2007, 04:42 PM
Post #38





Musafir






QUOTE(kalua @ Mar 29 2007, 06:03 PM) *

Bestial de sexy, kalua!
Hai c-o pun si eu de-un banchet...unde o fi!!! Pt rochiile astea ma jertfesc! Parol!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Apr 13 2007, 04:49 PM
Post #39





Musafir






Eu m-am hotarat sa imi croiesc o versiune adaptata, ceva mai decenta a rochiei asteia :

(IMG:http://i49.photobucket.com/albums/f289/angeldust_new/Victoria-Beckham-6.jpg)

(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ce ziceti?

Problema cea mare ramane sa gasesc material potrivit, chiar e slabutza piata materialelor in TM (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Apr 13 2007, 04:54 PM
Post #40





Musafir






(IMG:style_emoticons/default/blink.gif)
Mie mi se pare nepotrivita pentru banchet (de fapt in general nu mi se pare misto), dar tu stii mai bine ce e potrivit si ce nu. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

38 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 03:34 AM