IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Cosmetice pe care vreti sa le dati/schimbati
Jo
post Feb 26 2009, 04:36 PM
Post #1





Musafir






Cateva dintre fete au venit cu ideea de a face schimb, intre noi, de produse pe care nu le folosim, nu ni se potrivesc etc. Pur si simplu postati poze cu lucrurile pe care sunteti dispuse sa le schimbati, restul vine de la sine. Probabil ca nu e cazul, dar as vrea totusi sa mentionez: fara lucruri expirate sau de foarte proasta calitate.
Nu e nevoie sa fie noi, insa va rog sa specificati starea - nou, folosit etc.. De asemenea, pentru cei mai noi, asta nu e un topic in care sa va vindeti lucrurile.
Daca va place ceva, va rog sa trimiteti un pm proprietarului pentru a stabili un schimb. Pentru a pastra topicul curat si pentru a nu fi nevoie sa cautam prea mult un post, o sa va rog ca fiecare post sa fie insotit de un produs pentru schimb.
Fiind initiatoarea topicului, o sa incep eu (scuze pentru proasta calitate a pozelor, sunt facute cu telefonul):
Fard Duo Alix Avien - verde pal cu verde inchis (sidefat) - este aproape nou, folosit de 2 ori cel mult
Pudra pulbere highlighting - no clue ce firma e, l-am primit cadou - culoarea e usor rozie, eu am una ceva mai deschisa la culoare pe care o folosesc si de care sunt multumita. Asta e in plus.
Creion auriu Yves Rocher - testat pe mana
All over shadow brush si mascara spoolie - sintetice - noi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 26 2009, 05:00 PM
Post #2


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Am modificat titlul, JO: altfel riscam sa atragem toti bisnitarii webului si nu e intentia noastra sa ii facem membri si apoi sa le dam ban pe motiv ca au incalcat regulamentul .
Am marea rugaminte ca vinzarile sa se faca pe privat, da ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pyarsekaho
post Mar 27 2015, 01:55 PM
Post #3


Contaminat
*

Group: SPAMMER BOT
Posts: 1
Joined: 27-March 15
Member No.: 12,823



Couvrance nu acopera, este un fdt foarte lejer. Daca il vrei pt camuflarea imperfectiunilor, cum ai spus, nu te sfatuiesc. Poate doar versiunea compacta, dar pe asta nu am incercat-o.????
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 03:14 PM