IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

10 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Cele mai bune/proaste metode de agatat
Cindy
post Sep 4 2008, 11:18 PM
Post #21


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



vai, cat curaj! Eu nu cred ca as indrazni sa ma duc la un necunoscut acasa! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Pana la urma, era necunoscut, desi ati comunicat mult timp virtual.
Cine stie latura psihopata poate ascunde? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Dar ma bucur ca a fost cu happy end povestea. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Sep 5 2008, 12:30 AM
Post #22


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



eu nu i-as zice curaj ci inconstienta (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
nici un psihopat nu tine sa te sperie inainte sa-si faca numarul cu tine.
Neith chiar ai avut noroc. eu insa nu l-as forta cu vreo alta ocazie asemanatoare
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Neith
post Sep 5 2008, 10:12 AM
Post #23





Musafir






Stiu ca a fost inconstienta, si acum ma gandesc cum oare am avut curajul? Nici eu nu cred ca mi-as mai forta norocul in vreo ocazie dintr-asta...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scorpirescu
post Sep 5 2008, 09:34 PM
Post #24





Musafir






Merge pe langa mine. 'scuza-ma, nu ai un capat de ata?' 'ha?!?' 'vroiam sa leg un fir de conversatie' ... (IMG:style_emoticons/default/omg.gif) deosebit (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Altu a incercat sa ma abordeze de 2 ori la interval de 1 an, in acelasi loc (undeva pe strada pic cientru acasa) si cu aceeasi fraza stupida ... ca ce bine seman cu cineva. (IMG:style_emoticons/default/frustaremare.gif) Normal, ca nu-si amintea de data trecuta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr_wise
post Sep 7 2008, 09:21 AM
Post #25





Musafir






Nu stiu cum sa-ncep...pe mine ma agata si ma fluiera (pozitiv, ce-i drept) toti masculii in "vara indiana" si la volanul "Daciei"....asta ce poate sa insemne? Ca n-am succes la aia cu bani, sau ca astia cu "Dacia" au ramas ultimii sensibilosi de pe Terra?! (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
PS: subconstientul meu lucreaza puternic, bag seama...oare din cauza asta vreau sa-mi iau permis si sa "calc" o masina nemteasca?!

This post has been edited by dr_wise: Sep 7 2008, 09:22 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zizilll
post Sep 12 2008, 12:19 PM
Post #26


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 16
Joined: 2-September 08
Member No.: 4,615



Buna, may I join the club? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Eu am parte de-un nebun care ma conduce o data la cateva zile de la metrou pana acasa mergand cu masina pe langa mine. Eu pe trotuar, el pe sosea...am incercat tot felul de tertipuri, m-am asezat pe-o banca, am intrat intr-un magazin, am mers spre casa pe-o ruta ocolitoare, am iesit pe la cealalta gura de metrou...am zis ca poate renunta...dar nu!!! Asta se intampla dupa amiaza cand ma intorc de la job si nu se intampla mereu la aceeasi ora, ca mai stau peste program sau plec ceva mai devreme...dar tot ma gaseste aratarea aia!!! (IMG:style_emoticons/default/angry.gif) M-am speriat primele dati...acum m-am obisnuit. Tot mi-e teama, ca na, nu stiu ce-i poate capul. Ideea e ca nu zice nimic, doar merge in paralel cu mine si se uita...atat. Dar cred ca e cu atat mai mult periculos fata de unul care mi-ar zice 2 vorbe si ar fluiera o data si gata...next! Nici n-am ce sa-i fac, doar nu mi-a facut nimic ce as putea dovedi... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
In afar de asta... o sa enumar cateva din chestiile stupide pe care mi-a fost dat sa le-aud pana acum:
-am fost intrebata de unul o data ( fost coleg de serviciu) "Esti obosita?" "Nu...de ce?" "Pt ca ai alergat toata noaptea prin gandurile mele" (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
- "Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec o data?" - mult prea folosita... (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
- "Atat de tare m-am emotionat in fata ta, ca mi-am uitat replica cu care vroiam sa te agat". - asta a fost chiar haios...nu stiu daca si asta a fost gandita sau nu, dar m-a amuzat. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
- unul necunoscut mi-a zis pe strada asta: "Cumva avem un prieten comun, ceva, care sa ne poata face lipeala?"
In rest...fluieraturi din Dacii ( ca tot a mai zis cineva asa) si de la santieristi la greu...

Iubitul meu...m-a "agatat" dandu-mi foc la bluza intr-un club... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) sper ca din greseala...

This post has been edited by zizilll: Sep 12 2008, 12:22 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Sep 12 2008, 04:50 PM
Post #27





Musafir






(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Asta imi aduce aminte de o faza de prin vremurile mele "de glorie" cand i-am spus unuia ce m-a ars cu tigara in club "Bai baiete tu mereu "arzi" asa fete pe care nu le cunosti prin cluburi? " Ce sa zic, la vremea aia a tinut vrajeala, ca s-a prins tipul de metafora si era si dragutel si nah...eu am ras, el a ras, a urmat si ceva actiune pe-acolo dar nimic palpitant (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Nimeni n-a ars pe nimeni in proces ca sa zic asa...ahem ahem (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scorpirescu
post Sep 12 2008, 08:54 PM
Post #28





Musafir






zizi, mie personal mi se pare spooky rau treaba cu ala care te urmareste si fara sa zica nimic. Pe bune. Eu as merge pe ruta ocolitoare mai multa vreme. Vreo 2 luni.
Me a citit "Colectionarul' de John Fowles (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Pe bune acum. Decat sa risti mai bine fa ceva.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lexie
post Sep 12 2008, 10:18 PM
Post #29





Musafir






Si mai bine rogi pe cineva sa vina sa te ia, un barbat si mergeti impreuna, de mana... poate il descurajezi. Si asta vreo cateva zile la rand. (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zizilll
post Sep 12 2008, 11:23 PM
Post #30


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 16
Joined: 2-September 08
Member No.: 4,615



Da, nu e doar parerea ta ca e spooky ce se intampla...si m-am gandit si eu ca intr-o zi s-ar putea sa nu se mai rezume la uitat...dar efectiv nu stiu ce-as putea face sa scap de el. In zilele cand iubitul meu era deja acasa cand ieseam eu de la metrou a venit el dupa mine si a fost ok, adica nu se mai plimba dupa mine. Nici nu stiu daca era prin jur ca nu l-am vazut niciodata cand ma lua puiu' de la metrou... Naiba stie. Oricum, pe orice drum o iau, daca e sa fie in zona cand ies eu de la metrou, vine dupa mine. M-am plimbat intr-o zi vreo jumatate de ora pana acasa si n-a renuntat...asta in conditiile in care eu fac max 10 min pana acasa. (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)

Si ca sa fiu si putin sadica...deh, e noapte si n-am somn (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ...Daca nu mai dau niciun semn de viata pe forum (ca desi sunt boboaca pe-aici, imi place tare (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )sa stiti ca ala-i un tip la vreo 27-28, good-looking, c-un Peugeot decapotabil auriu... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Il dati in urmarire, da? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Ei, hai c-o sa ziceti acum ca-s psihopata eu, nu ala... (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

10 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 04:38 PM