IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Idei de cadouri pentru sefi/sefe
kalua
post Dec 17 2007, 11:40 PM
Post #11





Musafir






Noi i-am luat de Craciun sefului o caseta cu cosmeticale Lancome: crema de ochi, de fata si exfoliant. El foloseste Biotherm, dar am citit noi ca produsele astea contin formaldehide si nu vrem sa-l invatam doar cu vorba de mai bine. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ala80
post Dec 17 2007, 11:42 PM
Post #12


Oli, Popeye's babe
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,290
Joined: 7-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 194



Un cadou mai "gay" nici ca se putea. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Dec 18 2007, 01:40 AM
Post #13


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Daa..eu inca nu m-am obisnuit cu ideea ca seful Kaluai este gay..(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fantasy
post Dec 19 2007, 10:38 PM
Post #14


Doar eu..
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,133
Joined: 19-December 05
From: Peste tot..
Member No.: 120



Noi sefei i-am luat un set cu parfum si crema,plus o bluzita.Sefului un set de stilou si pix..pentru ca tot timpul se plange ca nu are pix si ciordeste de la noi cate unu.. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Dec 19 2007, 10:48 PM
Post #15


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Eu as vrea sa ii iau ceva "miinii mele stingi"- avind in vedere ca-s stingace nu poci sa ii zic " mina dreapta"... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Ma gindisem la niste mizgiliciuri... Dar fata nu se machiaza... ma mai gindesc... vreo idee?! (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Dec 19 2007, 11:04 PM
Post #16





Musafir






Pai tu stii ce-i place...o carte mai deosebita pe care n-o lasa buzunarul sa si-o cumpere ea, un voucher la o sedinta de cosmetica, o lotiune de corp misto, CD-uri, DVD-uri...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ala80
post Dec 19 2007, 11:25 PM
Post #17


Oli, Popeye's babe
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,290
Joined: 7-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 194



Vezi ca la Body Shop au vouchere de cadouri de la 50 la 200ron (parca). Eu am primit unul de Mos anul trecut si mi-a mers la suflet! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Dec 20 2007, 02:09 PM
Post #18


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



tehre is no Body Shop la Craiova...lasa ca stiu ce sa ii iau. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pescarush
post Dec 20 2007, 02:48 PM
Post #19





Musafir






noi suntem 5 colegi in departament si maine e "ziua cadourilor". adica fiecare ia ceva pentru toti ceilalti .
nu prea-mi place, dar n-am ce face, obiceiul asta se poarta pe aici de ani buni.
eu le-am luat de data asta la fel la toti, cate un album de poze, cu rama (de fapt, o rama de poze, la care este atasat si un album mic, nici nu stiu cum sa-i spun, e rama sau album (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ) si cate o felicitare.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lyssuk
post Aug 5 2011, 01:59 PM
Post #20


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 165
Joined: 4-August 11
From: Hell's gates
Member No.: 10,481



Nasol cu zilele sefilor...se apropie ziua sefei si chiar nu stiu ce sa-i iau. I-am tot luat flori in ghiveci, zanganele din astea de pe la Meli-Melo, seturi de cosmeticale ...nu stiu ce sa-i iau ca nu prea am idei de cadouri. Bine, nu e zi de nastere, e zi de nume ca o cheama Maria, dar ne invita pe toti in oras si frumos ar fi sa nu ne ducem cu mana goala si cum colegii nu s-au hotarat sa strangem sa luam ceva la comun trebuie sa ia fiecare separat...aiurea (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 10:00 AM