IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> Razboi deschis plagiatoarelor: Intrebare pentru Montignacele creative, Retetele si ideile voastre postate pe alte forumuri de membre eLady
Diana.
post Jun 6 2007, 08:48 AM
Post #41


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Pai nu aveti cum, Kitten, pentru ca trebuie adunate toate, usor prelucrate, si apoi bagate sus pe site. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Multumesc mult insa oricum pentru intentie... (IMG:style_emoticons/default/friends3.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roina
post Aug 24 2007, 03:17 PM
Post #42


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 57
Joined: 23-February 06
Member No.: 240



Mai, dar multe ati facut de cand nu ne-am vazut....
Dar sa fur de la Kalua si sa ma dau mare pe alt sit nu m-am gandit.
Ah, ce ma bucur ca am revenit. Chiar daca un copil imi urla in creier ca vrea la calc. si altul ca vrea spuma de cioco.
Interesant cu reorganizarea retetelor, dar cred ca e prea mult de munca. Cine vrea o anumita reteta nu o poate gasi si cu un search?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 24 2007, 03:22 PM
Post #43


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Roina, de cind nu te-am vazut! Bine ai revenit. (IMG:style_emoticons/default/floricele.gif)
Da, se gasesc si cu searchul. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dona_r
post Sep 19 2007, 09:54 AM
Post #44


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 135
Joined: 18-September 07
Member No.: 2,247



buna fetelor!interesanta discutie,am citit si despre link-uri...cumva off-topic:mi se pare corect sa va supere copierea ideilor voastre .
eu am facut renovari in casa si sotul meu s-a gindit la niste modificari inedite ale unor colturi de pereti care ne incarcau bucataria,introducind in alte locuri caramida de sticla colorata....etc.
incepind din vara urmatoare toti vecinii si-au transformat identic bucatariile,de parca ar fi fost trase la indigou.va asigur ca nu mi-a cazut prea bine....
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 11:45 PM