IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Anticonceptionalele si sarcina: La cat timp trebuie intrerupte pentru a ramane gravida, despre anticonceptionale si sarcina dorita
alexxa
post Feb 25 2009, 01:27 PM
Post #1


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 25-February 09
Member No.: 5,947



as dori sa stiu dupa cat timp pot sa raman insarcinata dak am intrerupt anticonceptionalele??

as dori sa stiu dupa cat timp pot sa raman insarcinata dak am intrerupt anticonceptionalele acum o saptamana??ast un raspuns va rog

as dori sa stiu dupa cat timp pot sa raman insarcinata dak am intrerupt anticonceptionalele acum o saptamana??ast un raspuns va rog

as dori sa stiu dupa cat timp pot sa raman insarcinata dak am intrerupt anticonceptionalele acum o saptamana??ast un raspuns va rog

(IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) as dori sa stiu dupa cat timp pot sa raman insarcinata dak am intrerupt anticonceptionalele acum o saptamana??ast un raspuns va rog (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)

ma numesc diana si as dori sa stiu dupa cat timp pot sa raman insarcinata dak am intrerupt anticonceptionalele acum o saptamana le-am luat timp de 4 luni??ast un raspuns va rog..imi doresc un bebe pt k ii iubesc mult
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
Szimcsi
post Feb 25 2009, 02:57 PM
Post #2


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ) Vad eu dublu dupa paharul de Chianti sau Alexxa a scris vreo 10 mesaje? (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
alexxa   Anticonceptionalele si sarcina: La cat timp trebuie intrerupte pentru a ramane gravida   Feb 25 2009, 01:27 PM
Maàt   Salut. Esti deja gravida. O sa faci tripleti.   Feb 25 2009, 02:48 PM
Szimcsi   :)) Vad eu dublu dupa paharul de Chianti sau Alexx...   Feb 25 2009, 02:57 PM
Maàt   6. Unul dupa altul. La topic gresit si cu prescurt...   Feb 25 2009, 02:58 PM
Teocris  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 06:28 AM