IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

101 Pages V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> eLady`s Hot Bar & Lounge XXVIII, Conversatie
Diana.
post May 9 2009, 01:44 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Urmarea de la eLady`s Hot Bar & Lounge XXVII
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr_wise
post May 10 2009, 09:00 AM
Post #2





Musafir






Buna dimineata! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Ce-o fi facand Kalua? Isi bea "cafeaua la nisip"?

This post has been edited by dr_wise: May 10 2009, 09:02 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post May 10 2009, 11:10 AM
Post #3


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Buna dimineata! M-am trezit cu noaptea in cap pe 8 juma, pentru ca au venit "bucuriile". Si deja ma plictisesc de moarte! (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)
Am scos carne de la congelator, poate fac ceva de mancare pentru azi si pentru maine, si nu am nici cea mai vaga idee ce mai fac azi.
Cred ca o sa inchid calculatorul, si o sa-l curat un pic sub taste, ca sunt cateva care nu mai merg asa de bine, si eu presupun ca sunt firmituri sub ele (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
O duminica placuta doamnelor (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scumpic
post May 10 2009, 04:37 PM
Post #4


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 997
Joined: 17-November 07
From: Bucuresti
Member No.: 2,663



Eu am fost cu sor-mea si am luat niste sticle de vin si cind sa platim, ne-au cerut Id-ul. (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif) Haidi zic, asta da compliment!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pescarush
post May 10 2009, 04:46 PM
Post #5





Musafir






Scumpic (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) prospaturi, zici. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Ia te uita, Cleo e nascuta de ziua reginei (anul asta). (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) Cleo, te-am visat azi noapte (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) nu mai stiu exact, dar luase foc casa in care eram eu si tu te agitai sa-mi gasesti adapost. (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) Eu ma apuc de lucru la proiect, ca toti ceilalti din echipa au terminat si eu inca nici n-am inceput. (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)

This post has been edited by pescarush: May 10 2009, 04:46 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scorpirescu
post May 10 2009, 07:42 PM
Post #6





Musafir






Scumpic, cred ca ti-au facut ziua (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr_wise
post May 10 2009, 08:10 PM
Post #7





Musafir






(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Scumpic, bag seama, zburatorul tau are capacitati paranormale, te intinereste. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Ia sa treci la tratament intensiv!
Aici n-a mai plouat demult...de azi dimineata! (IMG:style_emoticons/default/mad.gif) M-am saturat sa-mi plimb florile, ba in jardiniere, daca nu ploua, ba pe masuta, fiindca altfel se umple vasul cu apa de ploaie. Nu mai spun cum arata balconul dupa ploaie! Trebe' sters de apa, fir-ar vara lor, ca-i ca iarna aici! (IMG:style_emoticons/default/mad.gif) ..ca sa citez un mare filosof roman...modern... (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

This post has been edited by dr_wise: May 10 2009, 08:12 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post May 10 2009, 08:21 PM
Post #8





Musafir






Scumpic (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ).
Mai Carmen, pai cum sa-ti consumi si tu energia decat cu flori (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) .

Noi am iesit azi de pe la 12 la 1:30 in parc si-am venit lesinata. O caldura de nedescris. Apoi am prestat somn si eu si fi-mea si iar parc. Era o aglomeratie in parc de nedescris. I-am cumparat Sarei un cd cu muzica de adormit de la peruani (am vazut in cartea ce-o citesc ca se zice si peruvieni).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pescarush
post May 10 2009, 09:11 PM
Post #9





Musafir






Doctore (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) dar de ce bagi florile in casa cand ploua? (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) Nu le prinde bine un pic de apa de ploaie? Intreb si eu. (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Lasa ca la noi au anuntat 0 grade la noapte (IMG:style_emoticons/default/germare.gif) acu' trebuie sa invelim plantutele de rosii, ardei si castraveti, ca al meu se grabeste sa le puna, de zici ca vine trenu'. (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Roxy, daca e cald, nu iesi afara intr-amiaza cu Sara, iesi mai bine dimineata si dupa-masa spre seara.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scumpic
post May 10 2009, 10:21 PM
Post #10


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 997
Joined: 17-November 07
From: Bucuresti
Member No.: 2,663



Doctore, trec, trec. Chiar ca mi-a facut ziua. Tipul cred ca nu avea el 21 de ani, sora-mea cica: "as putea sa cumpar eu pentru tine". Si mai era si tipul care punea marfa in pungi, la vreo 60 de ani asa si ne intreaba: -De unde sinteti, ca aveti accent? -Pai din Romania, am venit de citiva ani aici. El zice: -Si eu la fel doar de 2 ani!
-O, da, de unde?....-Din New Jersey! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Asteptam si noi sa zica Irlanda ceva. The perfect match aia doi.

Pesca, voi aveti rosii, castraveti in gradina? Imi place.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

101 Pages V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 04:01 PM