IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

9 Pages V  « < 7 8 9  
Reply to this topicStart new topic
> Produse de curatat
Diana.
post Jan 30 2009, 01:08 AM
Post #81


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Pai aburii aia clocotiti artrebui sa o spele. E detasabil furtunasul?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo
post Jan 30 2009, 11:48 AM
Post #82





Musafir






Nu. Tocmai asta-i problema mea. Ca nu e un furtunas, e un tub din metal destul de solid. Ideea e ca nu pot sa-mi imaginez pe unde a ramas laptele ala, ca eu am spalat imediat dupa. Si de atunci nu mai curge apa limpede prin el.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 31 2009, 12:27 AM
Post #83


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Atunci nu cred ca e din furtunas ci din "incheietura" lui cu restul aparatului.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo
post Jan 31 2009, 01:38 PM
Post #84





Musafir






Clar acolo e. Problema e ca nu se poate desface. Oricum, am rezolvat in mare parte. Cu Cilit pentru depuneri de piatra din cafetiere si alte asemenea. Am zis ca daca dizolva ala piatra, o dizolva si laptele. A mai ramas inca putin din ce-am vazut, o sa iau o chestie dintr-aia de curatat sticle, sper sa mearga.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HappyCuratenie
post Jan 27 2011, 10:43 AM
Post #85





Musafir






Stimate doamne,

V-ati gandit vreodata cate bacterii si microbi adapostiti in casa dvs? Cel mai des acestea se ascund in firul covoarelor si in saltelele de pat. Ganditi-va ca covoarele si saltelele de pat ascund mizerie si microbi si trebuie curatate cel putin o data la 6 luni.

In perioada 25 Ianuarie - 15 Februarie EDITAT va face reduceri de pana la 20% la curatarea covoarelor, mochetelor la domiciliul dvs cu uscare in maxim 2h si igienizare saltele pat, tapiterii textile cu injectie extractie.

De asemenea firma noastra ofera si alte servicii specializate de curatenie precum curatenie generala, curatenie de intretinere, curatenie dupa constructor, curatenie scari de bloc, spalare geamuri. Folosim numai echipamente profesionale si solutii ecologice de curatenie.

Pentru detalii ne puteti contacta pe EDITAT sau la EDITAT .

Va multumim!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 27 2011, 10:52 AM
Post #86


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Publicitatea pe forum este interzisa. Daca sinteti interesati de reclama, va invitam sa ne contactati.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

9 Pages V  « < 7 8 9
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 11:33 PM