IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

21 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Medicamente pentru slabit, Pastile, tablete-minune care te ajuta sa slabesti rapid
Bia
post Dec 7 2007, 04:11 PM
Post #41


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Ma bag si eu in seama. Mama mea a slabit mult cu o dieta sanatoasa: avea de toate acolo: fructe, legume nelimitat - gatite, conservate sau proaspete, proteine animale, carbohidrati, lactate, apa, etc. si pe langa asta cu 30-45 min inainte de mesele principale lua capsule cu ulei de sofran (complexul cla 500). Oricum cred ca astea nu-s pastile...

Mai nasol e ca a slabit incet. Dupa ce n-a mai tinut dieta si s-a aruncat iar in mancaruri de gen: salata de beuf, pui prajit, carnaciori, ciuperci cu maioneza & co. a luat iar in greutate.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ralukgorda
post Mar 21 2008, 08:49 PM
Post #42





Musafir






buna!vroiam sa spun k am incercat clarinol (am luat 4 cutii de cate 30 pastile pana acu)si acul cantarului nu s-a miscat... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) (am 1.60m si 84 de kg,20ani)am facut si sport pentru k am bicicleta medicinala( iar clarinolul trebuie combinat cu sport si dieta sa aiba efecte)si tot degeaba (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) ,e adevarat ca dieta mea nu a fost prea stricta deoarece am mai gustat din cand in cand ceva dulce,dar nu in cantitati industriale...ce sa fac mai mult de atat?am reusit sa fac muschi la picioare si cam atat...treaba cu medicamentele de slabit e relativa pt k nu st eficiente pt toti,am auzit de persoane care au slabit 8 kg in 2 luni cu clarinol,altele s-au ingrasat sau nu au dat jos nici un gram.Oricum mai incerc o luna cu clarinol si ma apuc si de abdomene si daca iar nu reusesc sa dau jos macar 5 kg,ma duc sa-mi fac un control la tiroida...tineti-mi pumnii!cert e ca de la clarinol nu patesti nik rau.Ce parere aveti de Reductil?E bun de ceva?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Mar 21 2008, 08:57 PM
Post #43


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Raluca (IMG:style_emoticons/default/welcome.gif)
Eu nu inteleg de ce nu incerci tu o dieta in loc sa-ti pui toate sperantele intr-o mana de pastile? Continuand asa nu faci decat sa te demoralizezi complet si sa-ti pierzi increderea in tine. Sunt convinsa ca ai suficienta vointa pentru a slabi.

Ah, inca ceva! Bicileta iti dezvolta muschii de la picioare, asa ca nu exagera cu pedalatul. Mai bine te plimbi cu rolele sau alergi putin prin parc. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 21 2008, 08:57 PM
Post #44


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nu exista pastile bune de slabit...toate se folosesc de dorinta noastra de a slabi repede si fara efort... si pe asta unii isi umplu bine buzunarele... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
monni
post Mar 24 2008, 07:13 PM
Post #45


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 1
Joined: 24-March 08
Member No.: 3,540



eu am folosit clarinol dar sincer nu a avut nici un efect! nici nu m-am ingrasat dar nici nu am slabit! am incercat in schimb niste produse naturiste pe baza de plante,sincer alea chiar au dat rezultate.combinate cu sport si o dieta dar nu foarte drastica am reusit! (IMG:style_emoticons/default/322.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chintesenta_raul...
post Mar 24 2008, 07:15 PM
Post #46


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,669
Joined: 8-February 08
From: buricul pamantului
Member No.: 3,252



de ce am eu impresia ca urmeaza o reclama? (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif)

This post has been edited by chintesenta_raului: Mar 24 2008, 07:15 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Mar 24 2008, 07:21 PM
Post #47





Musafir






Ne bucuram pentru tine, monny. Desi cu sport si cu atentie la ce mancam nu are nevoie nimeni de pastile.
Reclama si intentia de-a vinde ceva ceva aici sunt interzise.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aaerdna
post Mar 24 2008, 07:49 PM
Post #48


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 227
Joined: 28-February 08
Member No.: 3,392



Si eu am impresia ca urma o reclama sau astepta pana cand una dintre noi era curioasa,si la cerere ei facea o reclama mica mica si pitica.Aici la noi nu e frumos cu reclame monny! Bun venit oricum!:welcome:Si bravo ca ai reusit!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dydyadela
post May 26 2008, 05:23 PM
Post #49


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 26-May 08
Member No.: 3,953



QUOTE(ala80 @ Mar 14 2006, 02:17 PM) *
Clarinol-tratament pentru supraponderale, Ati folosit?
Am citit ca reduce spectaculos grasimile. E lansat de Walmark si cred ca ar trebui sa fie ok. Eu am incredere in produsele lor.
Voi ce parere aveti?
dydyadela
as vrea sa stiu daca sunteti vreuna din voi care a folosit produse de la alt melemeu ,am citit de ele pe net si nu stiu ce sa cred pana nu aud de cineva care chiar le a incercat.v as fi foarte recunoscatoare daca mi ati raspunde.va pup

This post has been edited by Maàt: May 26 2008, 05:39 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post May 26 2008, 05:37 PM
Post #50


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nu suportam MLM-urile. Cei care isi fac cont ca sa isi gaseasca clienti sint banati (vezi regulamentul forumului).
Go to the top of the page
 
+Quote Post

21 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 User(s) are reading this topic (4 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 12:07 AM