IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Sex (m)oral
Szimcsi
post Oct 16 2009, 08:40 AM
Post #21


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Fides, m-ai spart cu articolul (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Am ras la prima ora de era sa cad de pe scaun.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 16 2009, 10:11 AM
Post #22


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



No, sincer, eu nu am intentionat sa iasa funny, dar se pare ca am reusit altceva... (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Oct 16 2009, 01:44 PM
Post #23


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Da, din ras in plans. Ca e tragic ce se intampla cu mintile adolescentilor.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tiana
post Oct 17 2009, 06:53 PM
Post #24


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 899
Joined: 31-May 09
From: arad
Member No.: 6,600



Fetelor, no comment!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sylvia_31
post Oct 21 2009, 07:35 AM
Post #25


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,405
Joined: 20-December 06
Member No.: 868



Moamaa, SUPER TARE articolul, Diana, tot respectul (IMG:style_emoticons/default/322.gif) (IMG:style_emoticons/default/aplauze.gif) !
Iti multumim ca ti-ai chinuit globii oculari sa citesti aberatiile alea de articole din cele asa zise reviste, eu demult nu ma mai obosesc...dar a iesit un articol pe cinste (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) . Ce folos, aceleasi balarii, in plus greselile de exprimare si/sau ortografie din ce in ce mai abundente parca in ultimii ani...

Ei, io dac-as fi mama de adolescenta, as printa articolul tau si i l-as pune sub nas sa-l citeasca, sa nu ma mai chinui eu sa-i explic cum sta treaba cu sexul oral . Foarte bine ai explicitat, D, serios, felicitari inca o data. Si foarte funny ...lool
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 21 2009, 11:01 PM
Post #26


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



... Ce spuneti voi imi confirma ideea ca mie mi se aplica cu succes chestia aia cu "unde dai si unde crapa". (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) Insa tot ii bine daca ati zimbit. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Sylvie, long time to see you!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sendra
post Nov 4 2009, 01:25 PM
Post #27


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 28-January 09
Member No.: 5,753



buna. nu am nici o experienta in sexul oral.partenerul meu isi doreste asta. am incercat o data si nu am simtit nici o placere. imi iubesc partenerul, nu simt repulsie sau sila.nu cred ca e un lucru rusinos sau scarbos.doar ca nu simt nimic.ba din contra, apare o senzatie de inec . poate si din cauza lipsei de experienta.mi se pare un act mecanic obositor.poate este ceva in neregula cu mine si sunt eu o femeie lipsita de imaginatie sau senzualitate.imi poate oferi cineva cateva sfaturi , sugestii.sunt eu defecta?sincer vorbind nu inteleg cum o femeie poate simti placere facand sex oral . e o placere psihica , stiind ca ii oferi o placere partenerului ?
multumesc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 4 2010, 11:35 PM
Post #28


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



DE NECREZUT! Sexul oral a devenit noul sarut pentru copiii de 11-12 ani
Daca acum ceva ani adolescentii se sfiau sa se tina de mana, in zilele noastre copiii au inlocuit sarutul cu sexul oral. In Tasmania, profesorii au fost uimiti sa afle ca elevii isi povestesc unii altora cui sau de la cine au facut/primit sex oral.
Limbajul cu privire la aceste exeperiente este destul de explicit, spun profesorii.
Responsabilul cu planningul familial din Tasmania a declarat ca profesorii sunt terifiati si nu se asteptau la asemenea reactii din partea elevilor. Sexul oral a devenit practic noul sarut, iar cadrele didactice se declara socate.
Unii copii au invatat primele notiuni despre sex de pe calculator sau telefoanele mobile. Multe eleve se fotografiau in ipostaze indecente, iar apoi trimiteau pozele altor copii.
A crescut numarul fetitelor de 12, 13 ani care raman gravide si care la varsta de 14 ani asteapta cel de-al doilea copil.
Iar elevii au "prieteni care ii finanteaza" in schimbul relatiilor sexuale, iar minorii au ajuns chiar sa aiba mai multi parteneri sexuali de-o data.
Cum comentati acest caz? Credeti ca in Romania situatia este diferita?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Feb 4 2010, 11:38 PM
Post #29


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Am ramas socata. Nu cred ca in Romania este situatia la fel. Nu am auzit copii sa vorbeasca despre asa ceva. Totusi, nu inteleg cum de parintii lor nu iau masuri.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Feb 5 2010, 12:43 AM
Post #30


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Eu sunt conservatoare privind varstele precoce si sexul. Sunt de acord cu Pink, parintii ar trebui sa se ocupe mai mult de copii si de educatia lor, plus anturajul in care circula.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 01:09 AM