IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

53 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Jurnal de moda, cu ce sunt imbracata azi, partea a II-a
Fanny
post Mar 9 2009, 09:03 PM
Post #11


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Incearca un dres gri. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Si eu am avut dificultati in asortarea unei fuste cu pliuri, asemanatoare alei tale. Pentru ca nu reuseam de niciun fel am renuntat la snuruletul din talie si-am plasat pe deasupra un pulovar negru lung pana la baza superioara a soldului.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Mar 10 2009, 05:36 PM
Post #12


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Lex, imi place mai mult varianta asta. Totusi, as fi facut ceva modificari INMO: schimbat margele (parca par putin cam festive? si incarca tinuta), lasat fusta mai in jos si in cazul asta nu cu bluza in fusta, sau ridicat in talie, sa iti marcheze talia. (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) Varianta asta parca iti avanteaza mai mult silueta, fata de prima (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Si eu am o fusta in pliuri de la BSB, dar mai scurta, fetele de la intalnirea de demult poate o stiu. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lexie
post Mar 10 2009, 11:17 PM
Post #13





Musafir






Sweet, fusta e pe talie (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif) Mai jos nu merge, mai sus nu sta. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Am incercat si cu bluzele peste, dar nu se potriveste deloc. Dar ii vin eu de hac pana la urma. (IMG:style_emoticons/default/pistolar.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master of Norule...
post Mar 11 2009, 12:31 PM
Post #14


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 3,295
Joined: 1-July 07
From: Flower power
Member No.: 1,880



Cred ca e destul de dificil sa gasesti o bluza potrivita, pt. ca croiul fustei nu-ti lasa prea multe variante. O bluza simpla in orice caz s-ar potrivi si merge si fara accesorii. Doar o bluza pana in betelia fustei, mulata sau o bluza foarte subtire si care sa se muleze perfect fara sa faca cute ar merge si bagata in fusta. Eu zic cand vrei sa-ti iei bluza pt. ea, ia-o cu tine si probeaza cam ce ti se pare ca s-ar potrivi cu ea si vezi care-i varianta mai buna.
Bluza ce si-a cumparat-o Sweet care-i tare faina mi se pare ca s-ar potrivi, da' pe alte culori, da' nu-s sigura. Poate o data imbracata sa nu fie potrivita.
Las ca iti gasesti ceva sigur Lexie.

This post has been edited by Master of Norules: Mar 11 2009, 12:32 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
claudia_electra
post Mar 12 2009, 11:33 PM
Post #15


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,059
Joined: 10-December 05
From: Tara Minunilor
Member No.: 80



Am dat si eu peste o fusta de gravida rezonabila.
(IMG:http://i48.photobucket.com/albums/f211/claudia_electra/DSC08017.jpg)
(IMG:http://i48.photobucket.com/albums/f211/claudia_electra/DSC08019.jpg)

This post has been edited by claudia_electra: Mar 12 2009, 11:34 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Mar 13 2009, 12:00 AM
Post #16





Musafir






In poza din fata nici nu se vede ca esti insarcinata! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Foarte frumos! Imi place foarte mult ca porti haine mulate si ca-ti poti permite lucrul asta!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Mar 13 2009, 08:29 AM
Post #17


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Ce pacaleala mi-am luat! Noroc cu a doua poza, ca incepusem sa ma intreb unde ti-a disparut burtica. (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Arati fenomenal! (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Altheea
post Mar 13 2009, 10:05 AM
Post #18


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,163
Joined: 15-February 07
From: Constanta
Member No.: 1,203



Ce graviduta frumoasa frumoasa! Ti se cunoaste talia perfect! Si eu patit la fel ca fetele, nu vedeam burtica!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
claudia_electra
post Mar 13 2009, 10:12 AM
Post #19


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,059
Joined: 10-December 05
From: Tara Minunilor
Member No.: 80



Multumesc mult (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) . Am bagat si eu de seama ca nu se vede cand am facut poza, de aia am mai facut una din profil (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master of Norule...
post Mar 13 2009, 10:22 AM
Post #20


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 3,295
Joined: 1-July 07
From: Flower power
Member No.: 1,880



Clau esti o graviduta tare sexoasa.
Eu pana in luna a 4 jumate aveam o burtica mica de tot, am avut si greturi grupa mare de eram numa pielea si osul si inainte sa nasc aveam un burtoi de al meu sot zicea OMG sa vezi ce copil mare o sa avem si cand colo nu a avut decat 3,300. Eu nu ma vedeam cat eram de mare, pana mi-a facut niste poze din profil si am zis si eu OMG ca sunt cat casa. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) .
Go to the top of the page
 
+Quote Post

53 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 06:41 PM