IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  « < 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Farmece, vraji...
FrozenKiss
post Sep 30 2011, 03:58 PM
Post #31


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 3
Joined: 30-September 11
Member No.: 10,647



hmmm....am dat prin toata casa cu apa sfintita imediat dupa ce am gasit snurul rosu.....in plus am cristale de quartz roz si geode de agat si cristal de roca ce imi purifica energetic casa.....sa zicem ca nu mi-e frica de consecinte dar ma preocupa intentia....nu stiu ce se vrea cu snururile astea....deci e doar curiozitate (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

This post has been edited by FrozenKiss: Sep 30 2011, 04:43 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oana
post Oct 1 2011, 07:42 AM
Post #32


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,184
Joined: 24-October 08
From: Iasi
Member No.: 5,191



Ce sa vrea Froze....se plictiseste de moare persoana in cauza (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FrozenKiss
post Oct 1 2011, 09:23 AM
Post #33


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 3
Joined: 30-September 11
Member No.: 10,647



asta ma gandeam si eu (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lyssuk
post Oct 3 2011, 10:15 AM
Post #34


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 165
Joined: 4-August 11
From: Hell's gates
Member No.: 10,481



Apropo de astea, acum ceva timp am gasit la usa de la apartament, agatate de clanta, niste panglici, carpe nu imi mai aduc aminte bine ce erau, carpe..in fine. Le-am luat si le-am aruncat la gunoi (la ghena, nu le-am bagat in casa). Nu am pus direct mana pe ele, le-am luat cu o punga. Si de vreo cateva ori am gasit un praf alb pe jos langa usa...detergent, faina, nu stiu ce era. Ala l-am lasat acolo, probabil l-a maturat femeia de serviciu. Eu nu prea cred in din astea, dar nici nu pot spune ca nu mi-e frica, de aia am si luat panglicile cu o punga si nu direct cu mana. Voi ce parere aveti? Sa-mi fac griji? Treaba a fost acum vreo cateva luni. De atunci nu am mai gasit nimic. Nu banuiesc pe nimeni care sa aiba vreun interes sa faca din astea si nu stiu ce naiba era cu carpele alea puse pe clanta. Parful ala, hai ca mai avea o explicatie...s-o fi rupt punga de detergent sau de faina la cineva care facuse cumparaturi si a curs cand a trecut prin dreptul usii mele, sau, ma rog, ceva de genul (desi e putin probabil), dar alea puse pe clanta ma cam pun pe ganduri. Nu stiu cine naiba putea sa le puna si ce semnificatie poate avea chestia asta. Cum spuneam cateva zile s-a intamplat, de cateva ori am gasit praf alb pe presul de la intrare si doar o data carpele alea legate de clanta.

This post has been edited by Lyssuk: Oct 3 2011, 10:17 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 3 2011, 10:44 AM
Post #35


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Si-o fi pus femeia de serviciu cirpele pe minerul tau si tu ai lasat-o fara obiectul muncii... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Serios, nu cred ca e nimic pentru care sa te ingrijorezi. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lyssuk
post Oct 3 2011, 10:54 AM
Post #36


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 165
Joined: 4-August 11
From: Hell's gates
Member No.: 10,481



Nu pareau a fi carpele femeii de serviciu. De asta nu mi-a placut. Din ce imi aduc aminte erau roz si albe si parca erau asa ca niste panglici, nu chiar carpe. Pacat ca nu mai tin minte daca erau innodate sau nu...poate are si asta vreo semnificatie. Nu prea mi-am facut probleme pana acum, dar ma tot gandesc de ce naiba erau acolo? De ce sa mi le puna pe clanta? Si cine?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 3 2011, 11:04 AM
Post #37


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Pai io de unde sa stiu, bre? Nu te mai gindi la prostii si daca ai vreo stringere de inima, cheama preotul, ca rau nu are ce sa faca, ba dimpotriva! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lyssuk
post Oct 3 2011, 11:11 AM
Post #38


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 165
Joined: 4-August 11
From: Hell's gates
Member No.: 10,481



A trecut ceva timp, ma gandeam sa ma duc la biserica sa intreb preotul de asa ceva si daca merge sa faca vreo slujba, nu cred ca e prea tarziu, nu? Mie mi-e ca ma ia popa la rost ca ii spun bazaconii din astea. Nici eu nu cred 100%, dar ma cam ingrijoreaza (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 3 2011, 11:57 AM
Post #39


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nu. Cheama-l pentru slujba si cind vine, ii zici atuncea. Nu inainte. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RedFrog
post Nov 29 2011, 07:11 PM
Post #40


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 29-November 11
Member No.: 10,815



Stiu ca voi fi tinta polemicilor si ironiilor, dar nu-i doresc nimanui sa treaca prin ce trec eu acum.O sa zic totul direct, cine stie sa ma ajute, ma va ajuta, cine nu, este liber sa comenteze orice, pentru ca oricum nu voi lua in seama.Am nevoie sa primesc indicatii despre cum sa blestem pe cineva si blestemul sa se prinda cat mai repede, daca se poate, un ritual pe care sa il pot face eu acasa, ca sa pot folosi cuvintele mele.Am incercat si la o vrajitoare, dar mi-am irosit doar banii.Sincer, orice informatie m-ar ajuta, ceva ce pot sa fac eu singura, sau, poate stiti voi vreo vrajitoare care chiar are har dar sa nu ceara foarte multi bani, sau vreun preot care accepta acatiste de blestem.Poate vreuna dintre voi a facut asa un ritual singura, si a avut efect.Cine stie astfel de lucruri stiu ca este discret si stiu ca toate astea se spun in taina.Cine nu cunoaste, oricum isi va bate joc de mine, dar nu-mi pasa, caci doar eu stiu prin ce trec.Va las adresa mea de yahoo messenger, pentru cei care stiu cu adevarat despre ce este vorba.Va multumesc!!!YM soft.loom
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V  « < 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25th April 2024 - 06:31 AM