IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Cate flotari reusiti sa faceti?
angeldust
post Apr 3 2007, 12:31 PM
Post #11





Musafir






Flotari din astea de muieri am facut acu 20 da imi tremurau mainile de doamne feri la ultimele 5 (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Oricum sunt foarte out of shape. Dupa Paste am zis ca ma apuc de sala, ca nu am fost in viata mea si trebuie macar o data in viata sa le incerc pe toate (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zetta
post Apr 3 2007, 12:34 PM
Post #12





Musafir






sa inteleg angel ca de cand s-a deschis topicul ai exersat la capitolul flotari? maine, poimaine ne spui ca faci o suta la sala (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Apr 3 2007, 12:47 PM
Post #13





Musafir






n-am exersat, dar am citit acum despre flotarile astea pentru "duamne" si normal ca trebuia sa incerc si eu (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Da, musai trebuie sa merg la sala sa imi cresc muschiul ca nu se stie cand se mai imbata vreo prietena si se ia de lume prin discoteca si eu va trebui sa sar la sacrificiu (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Trebuie sa am brandul format

Oricum, atunci cand am dat bacul din sport, punctul meu forte nu erau flotarile si abdomenele ci saritura in lungime (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Si punctul dezastru a fost rezistenta, mai ca nu m-au luat cu ambulanta de acolo cand am terminat de alergat...unii dadeau deja a doua tura si eu tot la prima eram (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Apr 3 2007, 01:28 PM
Post #14





Musafir






eu am zis ca ma apuc de sport mi-am comandat un stepper nu a venit si a si trecut o luna jumate, (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master of Norule...
post Jul 5 2007, 09:59 AM
Post #15


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 3,295
Joined: 1-July 07
From: Flower power
Member No.: 1,880



Flotari nu pot nici eu sa fac nici una n-am putut never asa ca ce sa ma mai consum:-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Jul 6 2007, 02:08 PM
Post #16


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



25 .. normale..
in liceu aveam un coleg care face flotari si batea din palme cand se ridica .. intelegeti voi.
eram minunata (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master of Norule...
post Jul 6 2007, 04:20 PM
Post #17


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 3,295
Joined: 1-July 07
From: Flower power
Member No.: 1,880



QUOTE(Meg @ Jul 6 2007, 07:08 AM) *
25 .. normale..
in liceu aveam un coleg care face flotari si batea din palme cand se ridica .. intelegeti voi.
eram minunata (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Asa face si instructorul unde merg eu la aerobic da in Brasov si ne intreba data trecuta cate putem face eu i-am zis ca el oricate noi nici una eu nu pot normale da-apai de alea.Curata fibra:-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Philia
post Jul 6 2007, 06:02 PM
Post #18


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



si eu puteam sa fac 4-5 din alea cu batut din palme (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
dar intre timp m am atrofiat si reusesc din alea normale dar nu mai mult de 12-15 (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cristy
post Jul 13 2007, 06:48 PM
Post #19


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 10
Joined: 4-May 07
Member No.: 1,586



Eu flotari normale (cu picioarele intinse, sprijinita in palme) fac cu usurinta 30, dar nu fac nici una cu batut din palme (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) . Stau foarte prost insa la capitolul abdomene (abia fac vreo 7) si si mai prost la exercitii pentru picioare si fese. Cat timp am fost insarcinata (am 3 copii) nu am putut face sport si acum se resimte. Acum ca s-au mai marit copiii, ii pun pe ei sa stea pe picioarele mele cand fac abdomene (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Sper sa imi revin la forma fizica macar de dinainte de a fi insarcinata, daca nu din liceu (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jul 14 2007, 01:11 AM
Post #20





Musafir






Fostul barbat al verisoarei mele facea cel putin vreo 20 cu noi doua capre pe el. (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Eu tot n-am mai lucrat, sa-mi fie rusine! (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 06:29 PM