IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Transport cu avionul pentru animale de companie
senorita
post Jun 30 2007, 03:02 PM
Post #1


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 34
Joined: 7-June 07
Member No.: 1,757



Buna, fetelor.. am si eu o intrebare.. am o pisica birmaneza de 8 ani, pe care mi-e din ce in ce mai greu sa o tin, caci suntem plecati si eu si ai mei cam toata ziua de acasa... nu prea mai avem timp de ea; plus ca de la o vreme face tot felul de prostii... face pipi prin casa, mananca f mult si vomita.. In fine, pe scurt, sora mea sta in spania si ea si-ar dori-o f mult, caci nici nu munceste si are timp de ea...
Stiti ceva de conditiile de zbor...? eu am bilet de avion la compania my air pentru luna august sa merg la ea, dar ideea cu luatul pisicii abia mi-a venit... stiti de ce are nevoie pentru asta? care sunt conditiile? Nu stiu daca cei de la my air accepta asa ceva si nici pe site la ei n-am gasit (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Mi-e tare mila de ea, dar si de ai mei, ca se chinuiesc o gramada cu ea.. si nu pot sa aiba concediu ca tb sa stea mereu cineva cu ea acasa.
astept sugestii...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
senorita   Transport cu avionul pentru animale de companie   Jun 30 2007, 03:02 PM
fortelady   cel mai simplu ar fi sa suni la ei sa afli amanunt...   Jun 30 2007, 03:19 PM
senorita   Multumesc pentru raspuns.. o sa mai fac si eu ...   Jun 30 2007, 03:21 PM
fortelady   :morderis: la regim cu ea!!!!...   Jun 30 2007, 03:25 PM
senorita   Jun 30 2007, 03:33 PM
splendora   eu am plecat in canada cu tot cu pisica. i-am inst...   Jun 30 2007, 05:41 PM
kalua   senorita, da tu telefon companiei de zbor cu care ...   Jun 30 2007, 07:02 PM
senorita  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 02:16 PM