IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Sangerari in timpul actului sexual, Care sa fie cauza?
sweet_raisa
post Aug 6 2006, 08:27 AM
Post #1





Musafir






am si eu o problema ..va rog din suflet sa ma ajutati...daca cineva stie despre ce ar putea fi vorba,va rog sa-mi raspundeti...mi-am inceput viata sexuala d 3 luni..prima data knd am facut-o nu am sangerat si nici nu m-a durut!bineinteles ca eu si prietenu meu ne-am gandit ca am himen"elastic" ce se va rupe mai tarziu...insa acum cateva zile,dupa ce am facut-o ,la cateva ore am sangerat...ok,ne-am gandit ca abia atunci mi s-a rupt himenu cu adevarat..ciudat a fost ca nu m-a durut nici knd am facut-o nici mai tarziu... ceea ce ma nelinisteste e faptul ca dupa ce am facut-o din nou iar am sangerat la kteva ore insa mult mai putin decat inainte...acum mi-e frik s-o mai fac...probabil iar voi sangera...precizez ca e vorba de o cantitate foarte mica de sange ,cateva picaturi.. si nu ma doare deloc...nici cand urinez...nici cand o fac...ma intreb oare nu s-a rupt himenu de tot(nu folosesc anticonceptionale,ne protejam cu prezervativul)...sau se intampla ceva rau cu mine...va rog sa ma ajutati..!!!multumesc anticipat!!!


salut si bine ai venit pe forum!
Te rog sa iti modifici titlul topicului intrucat topicurile de genul "ajutor" "help urgent" etc nu sunt tocmai binevenite, titlul nu reflecta exact continutul problemei. si nici limbajul gen IRC (knd, kteva) nu sunt ok.
Multumesc pentru intelegere
Moderator global,
fortelady
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
Philia
post Mar 5 2008, 09:17 AM
Post #2


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



Si eu am avut o prietena, in aceeasi situatie (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Dar numai doctorul poate spune cu exactitate ce e.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bebe_maria
post Mar 5 2008, 03:16 PM
Post #3


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,856
Joined: 15-March 06
From: craiova
Member No.: 269



albinuta eu am sangerat o saptamana (IMG:style_emoticons/default/blush.gif) si oricum n-am spus ca doar asta e cauza, e doar una din posibilitati
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
sweet_raisa   Sangerari in timpul actului sexual   Aug 6 2006, 08:27 AM
angeldust   Nu te ingrijora, nu cred sa fie vreo problema...ca...   Aug 7 2006, 07:25 PM
sweet_raisa  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 08:15 AM