IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  « < 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Cum sa faci bani pe net - din ciclul PROSTIA LA ROMANI
Diana.
post Jan 30 2009, 01:53 PM
Post #31


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Adriana, ti-ai mai luat-o peste ochi in august 2008. Ai grija sa nu recidivezi.
Ca si mie imi este usor sa te banez defintiv.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mirici
post Feb 2 2009, 11:24 AM
Post #32





Musafir






QUOTE(angeldust @ Jan 15 2006, 01:50 PM) *
Ce balsam pt par aveti ? Pana acum eu nu am gasit nici unul care sa ma multumeasca .
Am varfurile foarte uscate si se despica repede dar in acelasi timp am parul f moale si subtire.
Nu stiu ce balsam sa imi iau si nu stiu daca sa imi iau balsam sau keratina ca imi zicea coafeza la un moment dat ca la tipul meu de par nu e recomandat balsam ci keratina,
Am avut keratina de la Londa dar nu mi-a priit deloc , mi se uscau si mai tare varfurile.


Buna! Eu sunt noua pe forum:D. Eu una folosesc produsele de la Tony&Guy, din pura intamplare...am fost la un salon sa ma coafez, si mi-au spalat parul cu produse de la Tony & Guy si mi-a placut enorm cum mi- a facut parul de la prima aplicare. Pentru problema ta ...ti-as recomanda Honey & Oat shampoo si conditioner...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mirici
post Feb 2 2009, 11:38 AM
Post #33





Musafir






Am descoperit o masca foarte tare! Peppermint Treatment se numeste , de la Tony& Guy. E foarte mentolata, accelereaza circulatia la nivel capilar si si actioneaza impotriva caderii parului si ajuta la cresterea lui. Se foloseste numai o singura data pe saptamana, dar are super efecte.
V-o recomand cu toata increderea.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mexique
post Feb 5 2009, 05:23 PM
Post #34





Musafir






Se pot face bani stand acasa, dar nu este prostia nuimanui daca intra intr-un astfel de sistem. Gandeste-te ca cel care a intrat si face bani a facut asta dupa ce a vazut si a fost informat de altcineva. Eu imi dezvolt un job pe internet, de care sunt foarte multumita, de tip MLM ( gen amway, oriflame) , este vorba despre o firma de cosmetice, sapunuri, parfumuri(lucruri utile). Nu am incercat sa conving pe nimeni, doar cei care au vrut si au fost decisi au intrat in sistem. Ce trebuie sa faca: zilnic pun pe net anuntul pe care il primesc pe 10 site-uri trimise de noi. Oamenii o sa inceapa sa va contacteze imediat, nici eu nu ma asteptam. Taxa de inscriere este nesemnificativa avand in vedere ca este vorba de o investitie pe termen lung: 10 euro produse alese de tine care iti raman tie si 7 euro taxe curier, materialele informative, catalog, card de membru. Eu m-am inscris de putin timp si clientii au aparut. Nu e nimic ilegal, produsele nu sunt fictive, nu fraieresti pe nimeni pentru ca e decizia fiecaruia daca poate sa faca asta. Este un cerc practic care aduce castig atat firmei, cat si colaboratorilor. Asta voiam sa adaug, pentru a nu mai avea impresai ca totul pe net e facatura, nu castigi 1000 de euro pe luna, dar cert e ca si cateva 100-1000 de lei sunt buni daca stai acasa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 5 2009, 05:53 PM
Post #35


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Ori eu m-am prostit, ori matale stii una si buna si ii dai cu copy-paste.
Plus ca asta nu e cum sa faci bani pe net, ci cum sa faci ban din MLM- nimic nou sub soare.
Si, apropos, eu traiesc din bani de pe net. Insa nu din MLM si nici din postarea de anunturi, confundata prosteste cu bani din net.
Avind in vedere insa descrierea subiectului, nu titlul acestui topic, nici ca nu se putea sa gasesti unul mai potrivit unde sa dai cu copy/paste! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
celest
post Mar 23 2009, 10:48 AM
Post #36





Musafir






Cleo, mersi pentru link. Sunt foarte misto.
(IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)
am o problema cu capu`.ro

I love sa va dau ban!


This post has been edited by Maàt: Mar 23 2009, 10:54 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 23 2009, 10:57 AM
Post #37


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Mamzel, ia cara-te! Spameri ca voi, mai rar!
Orice link catre siteul pe care il promovezi se transfoma in "am o problema cu capu`.ro


1. SITEU` LU MATALE E ATIT DE PROST FACUT CA NU SE VEDE CU MOZILLA
2. TEXTUL ALA ASCUNS O SA VA ADUCA O BANARE DE LA GOOGLE CA O SA FACETI SPAM PINA VI SE APLEACA SI TOT DEGEABA O SA FIE!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sweet_crssy
post May 12 2009, 10:24 AM
Post #38





Musafir






o sa va spun k am avut suprindera sa merg zilele trecute prin oras si din intmplare in fata la mc am primit un flutras cu o reclama........de aici pana a vizita site-ul si magazinul nu a fost de cat un pas......am ramas socata sa vad k in roamnia cineva mai este intresat de lenjeria intima de dama.imi este fff greu sa va explic comportamentul vanzatoarelor din magazin (pot spune k m-au ajutat,chiar consiliat in ceea ce priveste lenjeria ),calitatea produselor.va recomand chiar va rog sa vizitati lasa-neeeeeeee si vreau sa imi spuneti parerea voastra in legatura cu acest site sau magazin.

This post has been edited by Maàt: May 12 2009, 10:41 AM
Reason for edit: spam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post May 12 2009, 10:28 AM
Post #39


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Eeee ,daca ne rogi tu....
Si noi te rugam sa citesti regulamentul. Mergi la magazin si ramai acolo. Si tipa din usa daca vrei sa faci reclama!

Go to the top of the page
 
+Quote Post
blekytza
post May 12 2009, 10:28 AM
Post #40


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 683
Joined: 14-October 08
From: Nice
Member No.: 5,113



Iti spun parearea mea in legatura cu mesajul tau: citeste regulamentul ca ... (IMG:style_emoticons/default/ban.gif) nu e voie cu link.ro.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V  « < 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20th April 2024 - 03:17 AM