IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topic
> Gene frumoase, Care sunt cele mai bune solutii pentu a avea gene dese,lungi si bine i
Yogi Bear's ...
post Mar 29 2009, 09:24 PM
Post #1





Group: Membru
Posts: 0
Joined: 27-March 09
Member No.: 6,176



QUOTE(marioana @ Jan 31 2008, 08:52 PM) *
Am uitat sa iti spun de Mavala...scuze, dar eram la servici si ma grabeam...
Eu o consider la fel de buna ca si uleiul de ricin, doar ca nu e uleioasa, e ca si apa, de aceea poate unele o prefera. Uleiul de ricin il simteam o vreme pe gene, mai ales ca eu puneam mult:). E ambalata intr-o sticluta si capacul are perie ca de rimel deci e usor de aplicat. Eu si uleiul de ricin il aplicam cu o perie de la un mascara care se uscase si la care spalasem cutia si peria. Deci era destul de usor numai sa te tii de el. Eu mi-am facut obicei, dupa ce ma demachiez ma dau cu MAvala si gata.

Nu stiu sa iti spun exact cat e de buna la regenerare, pentru ca eu am folosit ulei cateva luni bune si genele aratau f bine si apoi am trecut pe Mavala. Dar de cand o folosesc genele nu au mai picat si arata in continuare bine. Oricum pe makeupalley avea reviews f bune, de aia am si cumparat-o.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 29 2009, 09:38 PM
Post #2


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Asa, si ?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Yogi Bear's ...
post Mar 29 2009, 10:22 PM
Post #3





Group: Membru
Posts: 0
Joined: 27-March 09
Member No.: 6,176



Acum exact doua luni m-am dus la farmacie ca sa-mi iau un tratament pentru gene.Din cate am inteles,cele mai bune sunt cele de la Mavala si de la Foltene.Am ales sa-l iau pe cel de la Mavala care m-a costat 41 RON.
M-am dat in fiecare zi,de doua ori,dimineata si seara,desi in prospect scria ca se aplica seara.Nu am folosit nici rimel ca sa nu compromit tratamentul cumva...in fine.Si dupa doua luni de asteptari...ABSOLUT NIMIC (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Intradevar,in momentul in care aplici solutia si,bineinteles,cat timp sta ea pe gene,are efect de "intarire",dar nu mai mult ca un rimel sau ,mai bine zis,ca baza aceea alba pe care o aplici inainte de rimel...(IMG:style_emoticons/default/sad.gif) ((
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 30 2009, 12:33 AM
Post #4


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Am sa iti duc topicul la arhiva pentru simplul motiv ca topicul nou l-ai deschis dupa o citare de-aiurea, ca sa ai dreptul de a deschide un subiect nou, ceea ce se cheama ocolirea regulamentului.Iar cine incearca sa il "ocoleasca", asa, ca tine, nu prea e vazut cu ochi buni. Atentie mare~!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 03:51 PM