IPB WARNING [2] Illegal string offset 'member_id' (Line: 638 of /modules/blog/lib/lib_blogfunctions.php)
IPB WARNING [2] Illegal string offset 'member_id' (Line: 638 of /modules/blog/lib/lib_blogfunctions.php)
Forum pentru femei - eLady.ro -> Small talk

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

Rating 5
Entries on Wednesday 15th August 2007

entry Aug 15 2007, 10:39 PM
Am dat si testul la banca. Au fost intrebari foarte grele, la care am raspuns cum m-am priceput si intrebari foarte usoare, la care am stat sa ma gandesc jumatate de ora. Probabil, cautam capcane, mi se pareau prea usoare. La final, ma simteam ca o handicapata. Sincer, eu nu m-as chema la interviu, sunt prea batuta in cap.

Asa, dupa cum spuneam, iau spirulina. Se pare ca incepe sa isi faca efectul, daca sunt treaza la ora asta in timpul saptamanii, fara nici un gand de somn...Ei, bine, poate unul mic...

Azi am fost in Real. In fiecare luna imi promit ca nu voi mai merge la in acest supermarket. Pentru ca reuseste de fiecare data sa ma lase leftera. Insa...nu ma pot abtine. Azi mi-am luat acadele dn acelea gigantice! Ma simt ca o corupatoare de pedofili cu o acadea din aia in mana laugh.gif

Dilema zilei: de ce se baga lumea in ce nu-i fierbe oala? Adica in viata mea? Urasc frazele care incep cu "Daca as fi in locul tau..." Ei bine, nu sunteti! Si sunteti norocosi, credeti-ma. Asa ca, mai scutiti-ma cu sfaturi parintesti si pline de invataminte. Pur si simplu...nu aveti idee despre ce e vorba! Si nici nu v-ati dori!

"Fericiti cei saraci cu duhul!" ....Mai sunt locuri la acest compartiment?

« Next Oldest · It's all about me · Next Newest »

Comments

angeldust
post Aug 21 2007, 09:01 AM
Comment #1





Musafir






Eu daca as fi in locul tau............ (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/laugh.gif) as asculta toate sfaturile si apoi as face cum ma taie pe mine capul (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
post Aug 21 2007, 07:01 PM
Comment #2


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Go to the top of the page

 
« Next Oldest · It's all about me · Next Newest »
 
SMTWTFS
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


My Blog Links


My Picture

0 user(s) viewing
0 guest(s)
0 member(s)
0 anonymous member(s)

Search My Blog



IPB WARNING [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/elady/public_html/forums/init.php:365) (Line: 0 of Unknown)