Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

Rating 5
Entries on Wednesday 14th November 2007

entry Nov 14 2007, 02:59 PM
1 - Cozile – nu suport sa stau la coada, pentru nimic in lume. Nu este nimic mai plictisitor si mai enervant. Mai ales daca in fata ta se nimereste vreo mama eroina cu vreun prunc in brate, care incepe sa urle sau are chef de joaca si se gudura de blugii tai. Si daca ai intr-adevar “noroc” , cand iti vine in sfarsit randul, afli ca tocmai s-a terminat programul si ti se inchide oblonul in nas.


2 - “Prietenii” care iti sunt alaturi numai atata timp cat ai ceva de oferit. Cand insa, la greu, te indrepti spre ei, dintr-o data se dau toti la fund.


3 – Minciuna prost ticluita. Te rog, macar spune-mi direct ca ma consideri o proasta, nu ma lua pe ocolite, servindu-mi o gogoasa atat de dezumflata, incat si un copil s-ar prinde.


4 – Nu mai merge netul! CUM?? Nu mai merge netul? Nu se poate! Nu mai am aer! - in secunda doi am si sunat la provider si l-am facut cu ou si cu otet. Daca nu am net, e ca si cum m-ar inchide cineva intr-o cutie, far alumina, fara nici o legatura cu exteriorul. Ma simt neputincioasa, oarba.


5 - Sefa – cea mai stresa(n)ta persoana din lume! Pe bune! Femeia asta are nevoie de o camasa de forta. Si de pastile de memorie. Si de o ….

 
« Next Oldest · It's all about me · Next Newest »
 
SMTWTFS
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


My Blog Links


My Picture

0 user(s) viewing
0 guest(s)
0 member(s)
0 anonymous member(s)

Search My Blog