IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Instinctul matern, Voi cum stati la acest capitol?
Philia
post Apr 10 2007, 07:50 AM
Post #1


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



fetelor voi cun stati la acest capitol.si va intreb si pe cele care aveti deja copii,cum erati inainte,cum sunteti acum,si pe cele care inca nu au copii.
eu una am un instinct matern foarte dezvoltat.m-am uitat zilele trecute prin poze mai vechi si sunt numeroase in care eu sunt cu bebei in brate sau sunt in juru-mi.
pot sa spun,de asemenea,ca simt o dragoste nemasurata pentru copiii mici.ma topesc de fiecare data cand ii vad.chiar si pe strada daca vad un copil mic nu pot sa nu zambesc.as sta minute in sir sa ii privesc
din aceasta cauza am si o mare temere:aceea ca nu voi putea avea copii (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif) .ma ingrozeste acest gand dar incerc sa il tin cat pot de departe.
in alta ordine de idei,acest instinct se rasfrange si asupra celor din jur.prietenul meu este cel care se bucura (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) de acest lucru,dar si amicii,parintii si toti cei care imi sunt dragi.
la voi cum e?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 02:05 AM