IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Produse Natrice
diotima
post Jun 21 2006, 03:20 PM
Post #1


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 239
Joined: 17-December 05
From: Grecia
Member No.: 113



Salut gagici (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/smile.gif) . A incercat cineva sau ati auzit de cremele Natrice (firma frantuzeasca)? Si-a comandat o prietena de la ei, inca nu i-au venit, asa ei promit multe, si nu stiu ce sa cred. Am vazut demosntratie pe fata ei, chiar se vedea rezultatul...Problema e ca sunt cam scumpisoare, si nu stiu daca pana la urma se merita banii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
17girl
post Jun 21 2006, 03:42 PM
Post #2


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 768
Joined: 5-February 06
Member No.: 185



au o gama larga? s-au un site ceva? de unde si-a comandat prietena ta?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MonicutzaB
post Jun 21 2006, 03:44 PM
Post #3


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 1,440
Joined: 2-February 06
Member No.: 176



hey, pe unde ai umblat? cam scumputza la vedere! (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/tongue.gif)
m-ai facut curioasa cu cremele astea asa ca am cautat pe net. suna bine dar, din cate inteleg eu, nu dau toata lista ingredientelor, caz in care poti sa ai surprize. si chiar daca rezultatele de moment ale demonstratiei au fost ok adevarul este ca eventualele reactii negative se pot vedea si dupa 3-4 zile.
da mai multe detalii, please. cu ce produse a fost facuta demonstratia? ce tip de ten are prietena ta? o idee de pret?
merci
(IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angelito
post Jun 21 2006, 04:36 PM
Post #4


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 629
Joined: 11-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 82



17girl, site-ul e natrice com

Diotima, se gasesc in Romania aceste produse? Eu una nu am auzit de ele pana acum... Se vand prin distribuitori? Sa ne tii la curent (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MonicutzaB
post Jun 22 2006, 10:03 AM
Post #5


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 1,440
Joined: 2-February 06
Member No.: 176



ce nu inteleg eu este de ce site-ul www.natrice.com te duce direct pe site-ul distribuitorului din Grecia. sunt oare produse facute in Franta special pentru Grecia?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angelito
post Jun 22 2006, 06:19 PM
Post #6


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 629
Joined: 11-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 82



Pe mine nu ma duce pe site-ul grec, pot saa aleg intre varianta in engleza, franceza sau greaca! Ciudat!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
diotima
post Jun 22 2006, 09:11 PM
Post #7


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 239
Joined: 17-December 05
From: Grecia
Member No.: 113



Scuze ca am intarziat cu raspunsul. SIte-u; e unul singur, cu varianta in greaca, fr si engl. Produsele se distribuie prin dealeri, de obicei cosmeticiana.Vine acasa, iti face demosntratie pe fata ta, depisteaza cu niste raze, la intuneric exact unde are fata probleme, si ce fel, si in functie de asta iti propune cremele. Acum, ca si pret, cea mai ieftina incepe de la 50 euro, iar cea mai scumpa ajunge pe la 90. De asta si vroiam sa vad daca a mai auzit careva dintre voi de ele. Dar daca in romania nu sunt... (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/sad.gif) . Oricum, prietena asta si le-a comandat, ii vin marti. Ea are probleme cu acneea, iar tenul e gras, si are 34 ani. Acu o sa vad si eu ce rezultate are pe fata ei. Eu probleme cu tenul nu am, doar ca e deshidrat pe ici pe colo, si am ten mixt. Ce mi-a placut cel mai mult era un peeling cu bobite din samburi de masline, care chiar mi-a curatat tare bine fata, si mi-a lasat-o hidratata, cum nu mi s-a mai intamplat la nici un alt peeling pana acu.
Poate vreuna din fetele de prin afara sa fi auzit de firma asta...
va pup
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 09:54 PM