IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Epilari - recomandari, Unde, cine, cat, cum...
Meg
post Feb 3 2006, 07:48 PM
Post #1


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



Fetelor, cred ca este un subiect bun. Am mai frunzarit pe aici si nu am gasit asa ceva.
Va propun sa scrieti fiecare cosmeticianele la care mergeti si care merita. Va rog eu.. nu stiu unde sa ma duc!

:-* anticipat :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pitzigoi
post Feb 3 2006, 08:22 PM
Post #2





Musafir






    Acuma depinde de oras... eu sunt din timi si merg la body line la miha...e super ok si sunt f multumita ...  :-*  :-* ...la ea merg si pt tratament si pt epi ...nu mai stiu cat e...vreo 200....dar va rog care mai stiti locuri ok prin timisoara  share  :hainoroc:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Feb 3 2006, 08:23 PM
Post #3


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



bai, io merg de ceva timp la o tipa care pe epilat e buna, are mana usoara, produse ok...numa' k tr' s-o tragi tu de maneca sa-ti dea cu d'aia, d'aia...mai ales daca ai un ten sensibil si care se irita imediat...un epilat lung+axila+maini+fese+anal+burta+inghinal (brazilian)=400.000

face si electrostimulare, dar eu merg la alt salon, din multiple motive (experienta, de ex.)

tipa de care vorbesc ma multumeste numai la epilat, la makiaj profi, coafuri sau cosmetica faciala am pe altcineva care e suuuper...

aaa....tipa are cabinetul de la salajan cateva statii inspre Billa (nu stiu sigur adresa axacta, Bdul Decembrie, parca...).

PS.salonul e in Bucuresti
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Feb 3 2006, 08:26 PM
Post #4


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



elle_ni, ai putea fi mai explicita? ar fi prima data cand merg si habar n-am ce ar trebui sa ii cer..  ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pitzigoi
post Feb 3 2006, 08:28 PM
Post #5





Musafir






hmmm... ce billa este inspre salajan...mai multe detalii poate o incerc si eu daca zici ca e de treaba :-*  :-* ...


                                                  :hainoroc:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pitzigoi
post Feb 3 2006, 08:30 PM
Post #6





Musafir






aaaa...in bucuresti  :( ...si prin timi nu stie nimeni pe cineva super ok?? :magandesc:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Feb 3 2006, 08:35 PM
Post #7


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



mah, nu le am cu explicatul prea bine....eu ajung la ea de la salajan cu 101 (cobor la billa si mai merg un pic pe jos- varianta nu prea incercata) sau cutramvaiul 40 (15 minute, cobor in fata unei benzinarii..)

nu stiu sa va spun exact adresa deoamdata, dar am o carte de vizita....cabinetul e deskis de curand (1 an), dar eu am mers la ea si cand lucra la un alt cabinet (chiar la salajan)...

sunt multumita ca e o tipa finutza, dragutza, te trateaza cu respect, iti pune ce cera o rogi tu (de unica folosinta, traditionala, cu anestezic - daca mai are...), ce mai, eu sunt multumita, desi mi-ar placea enorm sa ma eu acasa tot tacamul si sa ma execut singurica....

pitzigoi, in ce sens sa fiu mai explicita?intreaba-ma si-ti spun mai in detaliu, dar nu stiu la ce te referi...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pitzigoi
post Feb 3 2006, 08:40 PM
Post #8





Musafir






nu....eu am crezut ca vorbesti de timisoara ca si la noi este salajan si ma intrebam pe unde vine  :P ... my mystake  :-*

                                                        :-*  :-*  :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Feb 4 2006, 05:19 PM
Post #9


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



as vorbi de timi, numa' k inca nu am ajusn p'acolo, da' stai sa vezi si cand oi ajunge, sa vezi numa' ce o sa laud orasul, ca am de gand sa-l vizitez de cativa ani buni, dar inca nu am ajuns....Doamne, cat de frumos e in poze....la primavara sigur vin  :P
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tits_herbert
post Feb 5 2006, 04:22 PM
Post #10


---
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,601
Joined: 8-December 05
Member No.: 28



Buxuresti, in Drumul Taberei pe langa Orizont la Turnul de apa.
Te face epilatoreasa aia de nu te vezi :P
Pret: pana in 15roane :estiok:
Am si nr de tel daca doriti. :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 08:41 PM