IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

118 Pages V  « < 114 115 116 117 118 >  
Closed TopicStart new topic
> Topic cu mesaje spam, Cine mai face spam pe elady.ro
monicadeea
post Jun 6 2012, 10:40 PM
Post #1151


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 6-June 12
Member No.: 11,254



QUOTE(carrie30 @ Jan 9 2006, 03:48 PM) *
Deci doamnelor, sa va aud, marimea conteaza or ba? si de ce?

bune

QUOTE(monicadeea @ Jun 6 2012, 10:39 PM) *
bune

SPAM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Irinuk_Luv
post Jun 8 2012, 01:31 PM
Post #1152


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 8-June 12
Member No.: 11,255



QUOTE(Martha123 @ May 22 2012, 10:20 AM) *
Salutare tuturor,

De ceva timp ma tot gandesc serios sa-mi fac o operatie de marire de sani. Am inceput sa ma informez pe net, sa caut info, dar as vrea tare mult daca exista persoane care s-au operat deja, sa-mi recomande si mie un medic.
Daca puteti sa ma ajutati, astept sfaturile voastre (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Numai bine!



Martha si eu am avut o interventie de marire de sani asa ca stiu cat de
grea e cautarea si informarea pe toate site-urile de pe net referitor la
interventie. Eu am gasit-o pe dr. spam pe
spam la recomandarea unei prietene;. Am fost la
cabinet si am fost convinsa din prima - mi-a aratat si alte cazuri
similare, m-a explicat cat de important e sa aleg un implant cu o marime
potrivita greutatii si inaltimii mele (1,66, 65 kg) si mi-a facut si o
proba cu un sutien special ca sa vad cum voi arata mai exact. Eu m-am
operat la ea si acum sunt mandra posesoare a unui bust superb (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) . Succes
in cautarile tale!

This post has been edited by Stiletto: Jun 8 2012, 01:50 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laav
post Jun 8 2012, 01:36 PM
Post #1153


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 3
Joined: 8-June 12
Member No.: 11,256



Eu folosesc unul pentru barbati. Pur si simplu ii ador mirosul. E de la spam si nu costa mult. Il gasiti aici, daca vreti: spam . Miroase a lime si a busuioc si lasa pielea extrem de catifelata.

This post has been edited by Stiletto: Jun 8 2012, 01:55 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Jun 8 2012, 01:51 PM
Post #1154


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Doamna doctor, baza de clienti nu se face prin postarea de mesaje spam.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AlinaV25
post Jun 8 2012, 02:07 PM
Post #1155


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 14-May 12
Member No.: 11,205



QUOTE(raly @ Feb 15 2006, 05:47 PM) *
Celulita, cum scapam de ea daca voi atia avut si ati scapat ziceti-ne shi noua :-X
daca nu ati scapat cititi aci poate aflatz:D ???

supliform de la hoffigal
2 l de apa pe zi
masaj
plus exerciti...asta stim si noi adica io( cu toate ca mii cam lene cateodata Kiss)
voi ce ati mai incercat?



Simplu, folosind cremele anticelulitice de pe spam sau de pe spam magazin cu vibratoare (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Reason for edit: spam - pentru publicitate pe eLady, va rugam sa ne contactati
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Martha123
post Jun 11 2012, 12:22 PM
Post #1156


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 5
Joined: 23-April 12
Member No.: 11,171



Diana,
foarte tare reteta...si eu tin postul,asa k m-am gindit sa fac si o mancarica de praz k imi place tare mult in peiroada asta sa mananc prez si ceapa..
Am gasit o reteta genialaaa, pe care ti-o recomand .am luat-o din cartea lui doctor menci rainvata sa gatesti -mi-am luat-o si eu zilele trecute (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) cu libertatea pentru femei-retete.
Eu gatesc numai dupa carti cu retete.Daca vrei sa incerci retele de post din ea(ca sunt destule si faine). am inteles k o sa apara toata luna iunie cartea cu revista..
Tu ce deserturi de post faci acum?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 11 2012, 12:31 PM
Post #1157


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nu fac, Martha, deocamdata, pentru ca de-abia astazi am intrat in post. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

In afara de Good Food singura revista serioasa de gastronomie de la noi, nu cumpar nici o alta revista cu retete din urmatoarele considerente:
1. retetele nu sint testate
2. retetele sint de cele mai multe ori sterpelite de pe net si traduse (de cele mai multe ori traduse foarte prost)
3. nu fac retete scrise de redactori, ci de bucatari, din motive lesne de inteles, dupa cum nu fac niste retete de pe net decit daca e reteta vreunei prietene.
Iar ce punem la noi pe site se testeaza inainte, ca sa nu ne injure lumea ca strica bani (ingrediente) si pierde timp de-aiurea... (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

In ceea ce il priveste pe dl Gheorghe Mencinicopschi, IMHO este ca ar fi bine sa ramina la ce stie mai bine.
Chestiile astea de PR nu prind pe aici, cred ca ar fi trebuit deja sa iti dai seama. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Martha123
post Jun 14 2012, 03:28 PM
Post #1158


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 5
Joined: 23-April 12
Member No.: 11,171



(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ) Buna Diana, scuze daca te-a deranjat interesul meu pentru dr. Menci. Se intampla ca eu chiar sa fiu atenta la sfaturile lui pentru ca mi se par usor de aplicat si de bun simt - nu spune ca alti nutritionisti sa mananc cine stie ce bazaconii greu de gasit si scumpe. Cat despre carte eu am luat-o tocmai pentru ca sunt adepta gatitului clasic, cu ciorbite, sarmalute, tocanite, doar ca din pacate am cat tras chiulul la lectiile de gatiti ale maicamii (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) asa ca pentru mine e de folos o carte care sa imi spuna cum sa le fac...iar acum parca gasesti numai carti cu retete sofistica si cu ingrediente ciudate -> asa mi s-a intamplat cu cartea lui Jamie "Cu Jamie in Italia"

pupici
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr.menci
post Jun 14 2012, 04:01 PM
Post #1159


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 14-June 12
Member No.: 11,263



Dr. Menci relanseaza, intr-un format mai mic, usor de manuit, cartea “Reinvata sa gatesti. Carte de bucate sanatoase” este disponibila timp de o luna, in perioada 1 iunie – 1 iulie 2012, la toate chioscurile de presa, impreuna cu suplimentul Libertatea pentru femei - Retete, la un pret de 11,99 lei. Va asteptam sa gatim impreuna preparate gustoase si sanatoase!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 14 2012, 04:05 PM
Post #1160


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Dr Menci pentru PR invitam agentia Creative Ideas sa ne contacteze pentru a va pune in legatura cu agentia noastra de publicitate care sa va comunice tarifele.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

118 Pages V  « < 114 115 116 117 118 >
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24th April 2024 - 09:05 AM