IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

11 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ce geluri de dus folositi?
walpurgik
post Jul 10 2007, 09:09 PM
Post #11





Musafir






Dove summer ceva...
Boots Mediterranean cu bergamota, ulei de germeni de grau si busuioc
Baylis and Harding: am un set cu gel de dus, sare de baie, crema de corp si confetti de baie toate cu miros de vanilie cu lavanda
Go to the top of the page
 
+Quote Post
buburuzazuza
post Jul 11 2007, 10:11 AM
Post #12


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 779
Joined: 3-November 06
From: pe malul apei...
Member No.: 673



QUOTE(Bacardi_Girl @ Jul 11 2007, 02:34 AM) *
Si eu am unul cu care ma impac bine, tot de la Bourjois. Am auzit ca ar fi promotie acum 2 la un pret mai mic si ai cadou o chestie de pus pe cap.


Da, mi-am luat eu de la Help Net. Doua la pretul de 15 lei parca (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) . Sunt foarte multumita de ele.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ally
post Jul 11 2007, 10:18 AM
Post #13


Tratabil
**

Group: Dependent
Posts: 113
Joined: 11-June 07
Member No.: 1,781



votez si eu pentru Bourjois! il folosesc pe cel alb fara sapun. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) numai ala portocaliu e la promotie, nu? (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
buburuzazuza
post Jul 11 2007, 10:54 AM
Post #14


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 779
Joined: 3-November 06
From: pe malul apei...
Member No.: 673



Nu, eu mi-am luat din cel alb la promotie si aveau mai multe feluri. Pacat ca sunt 2 de acelasi fel la pachet. Eu am luat cu o prietena 2 seturi diferite si am facut schimb de cate unul.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ally
post Jul 11 2007, 11:09 AM
Post #15


Tratabil
**

Group: Dependent
Posts: 113
Joined: 11-June 07
Member No.: 1,781



aha, merci mult buburuzo. (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) mie imi convine pentru ca il folosesc doar pe cel alb pentru ca e fara sapun si imi merge foarte bine cu el, si pe maini ma spal cu sapun eucerin fara detergenti si nu mi se mai usuca pielea asa rau.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Jul 11 2007, 11:48 AM
Post #16


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



promotia cu Bourjois e din iarna.. cel putin eu de atunci o stiu.. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

ce am eu: un fa pentru piele sensibilia, un dove pe care abia astept sa-l termin pentru ca m-am plictisit de el.. in genere, si eu aleg gelurile dupa miros. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dizzye
post Dec 3 2007, 10:19 PM
Post #17


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 36
Joined: 26-March 07
Member No.: 1,398



dove silk touch parca ii zice..si gel de dus si lotiune
fetelor, eu lucrez in domeniu si va zic sa va feriti de promotii gen 2 produse la pretul unuia etc la cosmetice ...nu vreau sa dau nume, dar din cate am vazut si auzit (IMG:style_emoticons/default/omg.gif) ori urmeaza sa expire si se lipeste alta eticheta cu termenul de garantie modificat, ori lipseste termenul si in caz ca intrebi ti se indica termenul de expirare de la data deschiderii
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Dec 3 2007, 10:22 PM
Post #18





Musafir






din help net mi am luat de la botega verde si e cu ciocolata, lasa pielea asa moale fara sa o usuce e cel mai bun pana la ce am folosit pana acum (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Dec 3 2007, 10:32 PM
Post #19


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



ohoho, topicul a reinviat!
intre timp.. gel de dus de mandarine, ciocolata (bottega x parca), lacramioare, piersici, pere (astea din urma nu stiu cum se cheama, sunt luate din afara pentru miros) si .. un bourjois mai e la bataie acum.
de fapt, in functie de stare, cred. uneori, iau ce apuc. e dezmat intre geluri de dus in baie la noi (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

si era sa uit de ala de zmeura .. care e super si el
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ioannaraluka
post Dec 4 2007, 09:44 AM
Post #20


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,334
Joined: 13-December 05
From: D Street
Member No.: 96



Mie personal cel cu ciocolata mi s-a parut ca usuca pielea, abia am asteptat sa il termin.
Acum am un Bourjois ce poate fi folosit si ca gel de ras, dar nu ma incanta mirosul in mod deosebit (vanilie cu inca ceva).
Si chiar la gel de dus nu ma uit la termen de valabilitate...nu foarte des, cel putin.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

11 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 02:47 PM