IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

60 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Despartiri, divorturi, cuplul rupt in doua..., De ce doare atat de tare?
meli
post Dec 16 2005, 11:11 AM
Post #31


Dependent
***

Group: Contaminat
Posts: 185
Joined: 8-December 05
Member No.: 44



:hainoroc:

:hainoroc:

:hainoroc:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Dec 16 2005, 01:25 PM
Post #32


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



am o stare de fericire, euforica asaa, parc am tras pe nas :D
Sper sa ramana asa si dupa intalnirea cu pricina.
is turbata in momentul asta. :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dore
post Dec 16 2005, 06:38 PM
Post #33


Explorator
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,677
Joined: 10-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 78



Albinuza  :-* pastreaza-ti calmul, imagineaza-ti un iceberg si poate reusesti ;). te asteptam sa ne povestesti cum a fost: lasa ca o scoatem noi la capat pana la urma, sa nu te indoiesti de asta nici o singura clipa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Dec 21 2005, 07:09 PM
Post #34


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



OK!!! M-am intalnit. Nu pe 16.... Ieri....foarte frumoasa intalnire.......
Treaba  e ca sunt mai confuza ca inainte...si-a pus omu' ordine in idei...
A aparut ceva mult mai grav....
a aparut fosta.......careeee.. e complicata nsituatia...sper sa am castig de cauza.... chiar sper.....va mai psun eu daca va intereseaza....pup u all :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Dec 21 2005, 08:46 PM
Post #35





Musafir






Pai spune , normal ca ne intereseaza , dahhhhhh
Ce-i cu fosta? Sa nu imi zici ca il vrea inapoi.........
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Dec 21 2005, 09:38 PM
Post #36


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Mda.... dificila situatie.... cam asa se intampla...... deci trecut faza cu idei de pus in ordine....foarte bine totul..mesaje...telefoane....
Luni vb cu el si-mi spune ca are treaba..ca e ceva naspa tare..bun... ne gasim marti....il intreb care-i problema...imi spune ca nu are chef sa strice momentul/ok. asa ca am sta si ne-am tinut in brate vreo 3 ore.... si ne-am mangaiat....chestii de genul...vai ce dor mi-a fost de tine....
iar ok... plecam acasa... in masina il intreb: si totusi care-i problem grava??
aaa pai sa vezi ca a  venit fosta in tara....si de aici va spun cu ale mele cuvinte cam ce mi-a spus el
Deci: a fost cu tipa un an juma. tipa a plecat in germania... a spus ca sta ..putin....s-a razgandit.... si el s-a razgandit in privinta relatiei...
Tipa s-a intors luni in tara.... el nu i-a spus ca practic ei nu mai sunt impreuna.....si m-a rugat sa am putina rabdare sa o rezolve cu tipa, pt ca nu poate sa-i spuna asa din start ca nu mai sunt mpreuna....
Sunt putin dezorientata acum.... si putin matoala....cauza din care gandesc mult mai profund......si imi dau seama ca am sanse mult mai putine ca chizda aia.......
ok....hai spuneti ceva va rog..... :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Dec 21 2005, 10:05 PM
Post #37





Musafir






Bey ce pot sa zic decat ca....nasol moment
Si faptul ca el ti-a cerut timp , si ca nu i-a zis aleia ca el e cu tine imi cam da de gandit.
Adica stai putin explica-mi
El nu a mai vorbit cu aia intre timp?Nu stia ca aia vine?N-au tinut legatura la telefon sau asa?
Ceva e putred aci,parerea mea
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Dec 21 2005, 10:11 PM
Post #38


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Asa ma gandesc si eu ca e ceva putred...... maaai nu stiu care e faza.....el cica nu stia ca vine...luni a venit..luni l-a anuntat..
Dar iar stau si ma gandesc ca o idioata...daca nu-mi dadea nici o sansa...poate ca nu-mi mai spunea..si o terminam pur si simplu...dar mi-a explicat omul......
Deci eu nu stiu ce sa mai cred...ori e prea imatur si spune tot...ori e prea matur pentru mine si ma face sa ma gandesc la chestii la care nu m-as fi gandit in mod normal.....
Cert este ca m-a dat peste cap.....sii si mai cert este ca am stat 2 sapt pe capul lui... lucru care nu-mi sta in fire...si nu pot sa-mi explic de ce :ametit:
va roooooggg spunei ceva ca-s tare derutata...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dore
post Dec 21 2005, 10:16 PM
Post #39


Explorator
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,677
Joined: 10-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 78



Albinuza  :-* fii tare ca se rezolva tot imediat: comporta-te ca si cum nu ai sti ca tipa aia exista ;) si nu-l presa deloc. Un tip rezonabil care isi ghideaza viata dupa ceva bun simt acolo, minimal macar, vrea sa rezolve o relatie veche inainte de a trece la una noua, nu?
Ai trecut perioada de proba si se pare ca te vrea de vreme ce se oboseste sa dea atatea explicatii: putea sa dispara fara niciun cuvant altminteri, stii bine.
Acorda-i trei zile sa se lamureasca exact cu fosta apoi cauta-l si cere-i sa spuna ce decizie a luat. Daca se balbaie, evita raspunsul sau se enerveaza ca ii dai ultimatum, lasa-l in plata lui.
E bine pentru tine ca lucrurile au luat intorsatura asta...dar sa nu uitam ca poate fi doar un test, mai ales ca aveti o istorie cu fostul tau. Indiferent daca fosta aia a lui exista sau nu, fii intelegatoare si nu reactiona cum a facut el in cazul fostului tau ;). Daca asta este inca un test, il vei trece cu brio.
Conteaza pe noi intotdeauna  :-*.
Bafta!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Dec 21 2005, 10:54 PM
Post #40


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Asta i-am spus si eu aseara. ca il inteleg si ca o sa il las sa rezolve situatia, dar ca sper ca nu o sa fiu neglijata in totaliate...
Siii daaa la asta ma gandeam si eu ca daca nu aveam chiar nici o sansa disparea pur si simplu nu???nu mai dadea explicatii ca a aparut...ca nu a aparut.... :fluierat:
Dar ce sa inteleg din....am vb cu el in seara asta...si mi-a spus ca sansele sunt undeva la 50% la 50%... din asta ce sa inteleg??? :(
Go to the top of the page
 
+Quote Post

60 Pages V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 5th June 2024 - 05:19 PM