IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Foamea in cura de slabire
17girl
post Jul 28 2006, 07:22 PM
Post #11


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 768
Joined: 5-February 06
Member No.: 185



eu sunt slaba si am, iar sora mea mijlocie e de-a dreptul anorexica si tot are... in schimb mama nu are... nu inteleg de ce, presupun ca nu are legatura cu varsta sau cu greutatea... (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
carrie30
post Jul 31 2006, 08:56 AM
Post #12


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,328
Joined: 7-December 05
From: Constanta
Member No.: 2



Eh, eu cred ca are legatura cu sportul, am facut 12 ani sport de performanta. Zic si eu..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iuliana
post Jan 15 2007, 11:46 PM
Post #13


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 4
Joined: 15-January 07
Member No.: 1,050



QUOTE(miram @ Jul 27 2006, 10:47 PM) *
vreau sa ma apuc de xenical sau reductil, sau vrun medicament de slabit daca imi poate recomanda cineva

daca vrei sa iei medicamente de slabit iti recomana xenical. este scump dar face toti banii. sincer, lucrez in farmacie si ti-l recomand cu cea mai mare incredere.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lieben
post May 24 2007, 01:42 PM
Post #14


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 7
Joined: 24-May 07
Member No.: 1,698



QUOTE(carrie30 @ Jul 28 2006, 09:28 AM) *
Sa iti spun ce am facut eu: timp de 4 luni nu am mancat altceva decat iaurt cu cereale. Nimic altceva, nu carne, paine, nimic nimic. Dar mancam cand imi era foame si nu conta cat. Am dat jos 12 kg, frumos, fara sa ma ametesc de foame. Acum ma mentin, in cursul saptamanii mananc tot iaurt si cereale, a ramas baza, dar nu ma dau in laturi si de la altele, dar cu moderatie.
Aaa, si sa nu uit de apa, multa apa, ceai verde.


bravo tie! daca ai ajuns la forma pe care ti ai dorit o e exclenet.
insa sa va dau un sfat: nu e bine sa incercati pe termen lung asa ceva. organismul uman are nevoie de toate proteinele si vitaminele nu doar cele care se regasesc in cereale si iaurt.
organismul are nevoie si de carne, fructe si legume.
asa ca incercati ceva cu adevarat sanatos
Go to the top of the page
 
+Quote Post
luiza
post Sep 10 2007, 06:21 PM
Post #15


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 2
Joined: 10-September 07
Member No.: 2,200



si eu cik sunt la cura.....dar nu styu cum sa ma abtin cand vad atatea bunatati in jurul meu...daca as manca mere....numai mere indiferent de ora si de cantitate....pot considera ca este tot un fel de cura? (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)

This post has been edited by luiza: Sep 10 2007, 06:21 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 10 2007, 06:28 PM
Post #16


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Luiza, ce fel de cura de slabire tii?

(IMG:style_emoticons/default/welcome.gif) la noi!Sedere placuta si indelungata !
(IMG:style_emoticons/default/floricele.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
asgaard
post Sep 10 2007, 06:29 PM
Post #17


Obsedat
****

Group: Obsedat
Posts: 414
Joined: 1-November 06
Member No.: 670



pai daca mananci numai mere cred si eu ca tanjesti dupa bunatati... si nu cred ca e ok
tine si tu o cura in care sa mananci cat mai variat, cate putin din toate si aranjeaza-le frumos pe farfurie, sa fie cat mai colorate, eu asa fac si mi se pare ca mananc cele mai mari bunatati, chiar daca sunt niste legume fierte (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
luiza
post Sep 10 2007, 06:48 PM
Post #18


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 2
Joined: 10-September 07
Member No.: 2,200



multumesc maat (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) pai INCERC in trei mese pe zisa mananc numai carne de pasare si de peste...si cat mai multe fructe....dar bineinteles ca nu reusesc tot timpul...tentatiile sunt mari. (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) as incerca de maine sa incep cura cu mere....adica sa mananc numai mare....multe multe mere...ori de cate ori imi apare senzatia de foame, adica la orice ora....fie si la 12 noaptea..(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ..insa nu stiu daca merele sunt fructe indicate in cure de slabit.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Sep 10 2007, 07:05 PM
Post #19





Musafir






luiza, bun, mananci numai mere, slabesti nu stiu cate kilograme. Si dupa aceea, cum incepi sa mananci cat de cat normal, te-ngrasi. Care-i afacerea? (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 10 2007, 07:36 PM
Post #20


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Iti dai metabolismul peste cap... noi avem aici un club al fetelor care tin dieta Montignac: si dieta aceasta nici nu te infometeaza, nici nu iti nenoroceste sanatatea... poate ar fi bine sa arunci o privire: sint sigura ca ti-ai dori sa nu ai senzatia de soricel in stomac si sa si dai jos kilogramele in plus- ca bonus. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Arunca o privire la Dieta Montignac: nu ai nimic de pierdut!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 09:44 PM