IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> Cel mai eficient aparat de fitness
Szimcsi
post Aug 16 2009, 09:15 PM
Post #41


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Functioneaza, insa trebuie sa exersezi zilnic. Eu faceam juma de ora in fiecare seara si inca juma de ora Pilates pentru abdonem. Dupa trei luni incepuse sa se vada ceva.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ciresica
post Aug 17 2009, 10:56 AM
Post #42


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,450
Joined: 9-December 05
From: In livada
Member No.: 51



Atunci sa incerc sa maresc timpul la juma de ora. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Am facut si abdomene cateva zile, dar acum ma doare mijlocul si m-am lasat pagubasa. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Papp_Istvan
post Sep 15 2009, 11:31 PM
Post #43


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 3
Joined: 14-September 09
From: Cluj Napoca
Member No.: 7,167



Conteaza sa cuplati antrenamentul cu o alimentatie care e ideala care promoveaza arderea caloriilor in exces.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 15 2009, 11:51 PM
Post #44


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



DL. Papp o vizita la regulamentul forumului, acela pe care l-ati bifat la inregistrare, va rog.
19. Este strict interzisa postarea de linkuri in catre alte siteuri sau forumuri ori bloguri romanesti, indiferent de profil.
Postarea de linkuri ca raspuns sau in semnatura userilor duce la banarea contului respectiv.
Conturile create pentru postare de linkuri, indiferent unde s-ar afla aceste linkuri (subiecte de discutii noi, deja existente sau in semnaturi ori in profile, indiferent de cimpul unde au fost pus) vor fi banate fara nici un fel de notificare.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 02:51 PM