IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Unde mergem la sala?, Cum sa nu dam banii aiurea
clara
post Dec 3 2007, 11:54 AM
Post #11


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 159
Joined: 8-June 07
Member No.: 1,761



antenutza, daca stai prin militari incearca la complexul Sir, e o sala destul de bine dotata si la preturi decente, mai demult cred ca aveau sala special pt fete unde baietii nu aveau voie......... nu stiu daca mai este asa si acum dar merita sa incerci. O alta sala mai este si la mall plaza dar este destul de scumpa din cate stiu eu............
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Neith
post Dec 9 2008, 04:47 PM
Post #12





Musafir






Cat am cautat topicul asta!!!!
Eu am problema urmatoare : nu pot sa merg singura la sala. NU POT si gata. Mi-e rusine :-s Stiu, sunt batuta in cap... dar eu nu pot sa merg singura la sala. Fiind foarte slaba am impresia ca toata lumea se uita ciudat la mine, ca "ia uite-o si pe asta, o bate vantul si ea vine la sala". 50% din oameni au impresia ca la sala mergi doar ca sa slabesti. Eu vreau sa merg pentru ca vreau sa pun ceva muschiulet pe mine, deja sunt alarmant de slaba. Vreau recomandari de sali daca se poate in Bucuresti, zona centrala ( adica universitate/romana/cismigiu ), nu foarte scumpe si, poate, si-o doritoare de companie (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chintesenta_raul...
post Dec 10 2008, 03:36 PM
Post #13


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,669
Joined: 8-February 08
From: buricul pamantului
Member No.: 3,252



eu vreau ceva in zona Obor, deja am stabilit cu o colega de serviciu ca din ianuarie mergem sa mai dam jos aripioarele (eu, ca ea nu are ce) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) daca te coafeaza zona...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Dec 10 2008, 10:31 PM
Post #14


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



GetFit Gym (zona Cocor)?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Neith
post Dec 11 2008, 03:44 PM
Post #15





Musafir






De getfit stiu... insa am auzit ca ar fi cam plin in ultima vreme pe acolo. Oborul e ceva cam departe de mine... de fapt, problema nu e ca e departe, ci ca trebuie sa schimb metrou/autobuz sa ajung acolo..
Sweet, tu ai fost la getfit? Sau tot din auzite?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Dec 11 2008, 08:08 PM
Post #16


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Hmm..nu am fost, dar ii cunosc (putin) pe cei care lucreaza acolo. Mi se par profesionisti.
As vrea sa ma duc, dar din pacate la capitolul timp stau foarte prost.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Neith
post Dec 22 2008, 12:02 AM
Post #17





Musafir






Am inteles. Merci totusi de sfaturi. Dupa anul nou ( sper ), o sa ma duc in recunoastere pe acolo sa vad preturi si alte cele...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post Dec 22 2008, 09:30 PM
Post #18





Musafir






La Getfit si-a facut card vara-mea. A dat destui bani si nici n-a reusit sa ajunga pe acolo.
O alta sala f civilizata mi se pare IDM, doar ca acolo trebuie sa te recomande cineva. E f aproape de statia de metrou Semanatoarea.
Ar mai fi la Marriot sau la hotel Bucuresti, dar preturile aici sunt si mai mari.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Neith
post Dec 26 2008, 03:20 PM
Post #19





Musafir






Hm, si la getfit preturile mi se par maricele...
Are cineva idee daca au si fitness? Eu practic asta vreau... si n-am vazut nicaieri pe site sa scrie de fitness...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CRYSSA
post Jan 12 2009, 11:01 AM
Post #20


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 10
Joined: 23-September 08
From: Bucuresti
Member No.: 4,789



de curand am inceput sa merg si eu la sala. Nu ca sa slabesc ci ca sa dau jos stratul de celulita care se face din ce in ce mai gros si mai urat (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

stau pe Bd. Timisoara, asa ca am ales o sala la 2 statii de mine : GYM . E curata, iar lumea e ok. Este si un antrenor care sa iti zica ce si cum.
Abonamentul cu 8 intrati (nu imi trebuie mai mult de 2 pe saptamana) este 80 de lei. Eu zic ca e rezonabil.

Am incercat si la Plazza, dar preturile mi se par extraordinar de mari. Un abonament ajunge la 300lei pe luna . Intr-adevar..ai si sauna, bai de abur.. dar..pretul mi se pare totusi mare.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25th April 2024 - 11:18 AM