IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

137 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Closed TopicStart new topic
> eLady`s Hot Bar & Lounge XXVI, Discutii diverse : Muzica, bautura, barfe, conversatie
angeldust
post Mar 23 2009, 02:00 PM
Post #41





Musafir






cire tu esti aia din pocsa??? Moooa, chiar te-ai ingrasat ,se vede! Spune si mie cum ai reusit, pliiiiiiiiiizzzzzz
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post Mar 23 2009, 03:34 PM
Post #42





Musafir






Ziua buna!
Ca tot vorbiti de siluete, abia astept sa-mi revin si eu dupa nastere. Nu prea-mi place cum arat la 80 de kile (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) . Mai ales ca ma dor genunchii.
Kary, ce bine-venite sunt mini-vacantele astea.
Di, si cat dureaza pasa asta a Arei?
Szi, sper sa te tii de treaba daca ai companie. M-am apucat si eu de nenumarate ori de fitness, dar n-am perseverat. Acum fac sportul care se numeste plimbatu' cu caruciorul.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 23 2009, 03:40 PM
Post #43


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Cica pina la 3 saptamini... (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Mar 23 2009, 04:11 PM
Post #44





Musafir






eu imi bag picioru.

Am primit un ditamai fisieru de help pt un soft din care nu inteleg mai nimic. Si cica sarcina mea e sa fac io un help mai mic si mai pe intelesu tuturor. Cu alte cuvinte sa imi screm io creierii si sa le dau si lor mura in gura. Munca de sclav (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif) Si google nu ma ajuta cu nimic si numa nu imi iese.

A lucrat cumva cineva prin vreo minune cu VMWare pt virtual machines? (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) I suppose not (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Mar 23 2009, 04:35 PM
Post #45





Musafir






angel (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Happy, bine c-a fost frumos si v-ati intors cu bine.
Kary, ce ma bucur mai ales de amorul vostru!

Am mai vrut sa povestesc ceva, dar am uitat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Mar 23 2009, 04:38 PM
Post #46


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Probabil vroiai sa ne spui ca te inscrii la Mafia (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Mar 23 2009, 04:42 PM
Post #47





Musafir






Nu ma inscriu si mi-am adus aminte (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) : o cunostinta de-a unei colege era cam dusa cu capul, in plus avea ganduri de sinucidere. Intr-o buna zi isi zice gata cu viata, se suie in masina si intra pe sens invers pe autostrada. Accident, ranita si ea si soferul cu care "s-a ciocnit". Si dupa vreo luna, doua a inceput un amor ghebos intre cei doi. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Mar 23 2009, 05:03 PM
Post #48


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



(IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) OMG!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pescarush
post Mar 23 2009, 05:04 PM
Post #49





Musafir






Kalua (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) asta da telenovea.
Eu nu ma laud cu nimic azi, decat ca am de spalat vreo 5 ture de masina (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) , am de spalat hainele de iarna , plus lenjeria de pat. Astea, pe langa faptul ca n-am facut laundry in week-end. (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Acum stau si ma gandesc: oare or fi de ajuns 5 masini? (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) Poate sunt mai multe, caz in care nu cred ca termin azi.
(IMG:style_emoticons/default/valea.gif) sa scot prima tura, s-o bag pe urmatoarea.

This post has been edited by pescarush: Mar 23 2009, 05:06 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr_wise
post Mar 23 2009, 05:16 PM
Post #50





Musafir






Kary, mai degraba cred ca-si arata "desuurile", precum tigancile noastre cand sunt filmate. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Fratilor, bate un vant al naibii de rece astazi, sa-mi intepeneasca limba-n gura! Noroc cu haina de chiele.
Nu ma ajuta nimeni cu un hotel ieftin si aproape de una - alta in Paris, s'il vous plaît?!!!! (IMG:style_emoticons/default/pls.gif) Sa aiba o legatura directa cu metroul la Gara de Est.... (IMG:style_emoticons/default/fluierat.gif) ...mde, si saraca, si gingasa....
Go to the top of the page
 
+Quote Post

137 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 1st June 2024 - 02:42 PM