IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Extensii de par
aby
post Jun 27 2008, 05:52 PM
Post #1


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 96
Joined: 10-June 07
From: cluj
Member No.: 1,774



Ciao ce parere aveti despre extensii?Eu am avut doua (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ..una albastra si una alba...erau puse cu cheratina si nu erau din par natural, sincer dupa ce le-am intins cu placa s-au despicat si nu mai aratau nicicum.Acum ma gandeam sa-mi pun din par natural dar nu cu cheratina. Daca am inteles bine se pun cu capse.Nu imi pun mai multe pentru ca stiu ca se ingrijesc greu si se incalcesc repede si e mult de munca cu ele.Voi ati avut sau aveti extensii?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
valentina1989
post Jul 30 2008, 04:02 PM
Post #2


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 30-July 08
Member No.: 4,368



Eu am extensii de par si acum.sunt din acelea cu clipsuri.eu sunt ft multumita de ele.am avut cu ceva timp in urma extensii lipite...dar sincer nu le-as mai recomanda nimanui.se vedea urat la radacina si in plus se si incurcau.cam de 2 luni mi-am cumparat de la o tipa din oradea din astea cu clipsuri...mi le-a trimis prin posta si sunt super ok.nu se fac ca si parul de papusa...si sunt lungi (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) cum imi plac mie.sa stii ca astea care le am eu nu se incalcesc deloc si nici nu e cine stie ce munca cu ele.poate si pt ca tipa de la care le-am luat mi-a zis ca nu sunt de-alea aduse din china cum sunt majoritatea (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif) ...ci au calitate.oricum mie imi plac ft mult.sunt ft naturale.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aby
post Aug 2 2008, 11:38 AM
Post #3


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 96
Joined: 10-June 07
From: cluj
Member No.: 1,774



Super,dar cat au costat si cate bucati sunt?Si daca iti prinzi parul in coada nu se vede urat?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 3 2009, 01:57 PM
Post #4


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Gagici, stiti pe cineva in Craiova care pune extensii? Un salon, doua, trei? Ca io nu stau cu capatina asta ever! Am un ou pe git!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo
post Apr 3 2009, 02:03 PM
Post #5





Musafir






Maat, nu vreau sa te dezamagesc, dar iti trebuie minim 10-15 cm de par sa-ti poti pune extensii, altfel se vad urat imbinarile (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 3 2009, 02:10 PM
Post #6


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Am pus-o de mamaliga! Pe mai putin nu merge?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo
post Apr 3 2009, 02:15 PM
Post #7





Musafir






Nu prea, ca trebuie sa ai tu suvita de care sa-ti prinda extensia, si trebuie o bucatica mai lunguta, ca altfel nu tine. Poti sa incerci cu o peruca pana mai creste iar apoi sa-ti pui extensii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 3 2009, 02:15 PM
Post #8


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nu iti poti aplica extensii daca ai parul mai scurt de opt centimetri. Am citit acum, Baga-mis-as picioru` !
Trebe sa mai stau cel putin 2, 3 luni! Idiotul!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo
post Apr 3 2009, 02:17 PM
Post #9





Musafir






Dupa cum am zis, in timpul ala, poti incerca cu o peruca daca zici ca nu si nu cu freza asta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kary_pink
post Apr 3 2009, 02:17 PM
Post #10





Musafir






Eu stiu de 8 cm (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) Dar eu as spune sa tragi o fuga la Bucuresti la o coafeza profesionista ( tre' sa cunoasca fetele de acolo pe cineva bun) si sa vezi ce se poate remedia sau face...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 09:55 AM