IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

60 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Despartiri, divorturi, cuplul rupt in doua..., De ce doare atat de tare?
Dore
post Dec 21 2005, 11:02 PM
Post #41


Explorator
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,677
Joined: 10-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 78



Ca sta prost cu matematica  ::). Fiindca, daca ea chiar exista, tu ai mai mult de 50% sanse - cu tine vorbeste sincer despre ea ;) ceea ce nu poate face deocamdata in cazul ei.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Dec 21 2005, 11:10 PM
Post #42


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



:D hai ca m-ai facut sa rad!!!
Sper din tot sufletul sa fie asa.....am stare super naspa...inca nu sunt deprimata...dar....el e cu ea in seaara asta...
aaa si inca o chestie... in seara asta m-a rugat sa fiu un pic mai discreta cu tel. ca o sa ma caue el...pana la urma m-a sunat blat...si nu prea mai stiu ce m discutat ca sunt un pic pilita dupa cum am spus ...nu mai stiu unde...
Dar totusi...sta sau nu prost cu matematica??? :fluierat:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Dec 21 2005, 11:22 PM
Post #43





Musafir






Nu prea are sens sa te gandesti acu ce si cum .... cert e ca mingea e in terenul lui acu si face ce vrea cu ea . Nu mai bea ca cine stie ce pitici iti mai vin si ce draci faci.

Te mai intreb o chestie. Vi-ati facut ceva planuri de Craciun,Reelion?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Dec 21 2005, 11:28 PM
Post #44


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Mdaaa de revelion trebuia sa plecam la munte...acum eu stiu??? :fluierat:
sau ma rog nu chiar de craciun...acum de curand trebuia sa plecam fara termen de intoarcere...
si de baut.....am baut de la 12 pana pe la 7... acum incerc sa-mi revin. :D asa ca o sa ies cu catelul afara la ger...
Mdaaaa vad ca nu vb nimeni cu mine... nu-mi spune nimeni nik..... :'(
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dore
post Dec 22 2005, 08:25 AM
Post #45


Explorator
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,677
Joined: 10-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 78



Albinuza  :-* hai nu-ti mai bate capsorul cu asa ceva. Are dreptate Angeldust, e bine sa ai mintea limpede ca sa nu comiti vreuna din-aia nefacuta ;) stii ca alcoolul e neprieten cu logica.
Este bine sa nu-l suni, pregateste-te de Craciun, fa-te si mai frumoasa decat esti deja si aranjeaza un plan de rezerva pentru sarbatori, just in case.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pufu
post Dec 22 2005, 10:23 AM
Post #46


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 91
Joined: 9-December 05
Member No.: 59



Albinutzo, ai un pic de rabdare si incredere in tine (si in el, in acelasi timp)...Dar - ca exista si un dar - ai grija sa nu fii "prietena de langa casa", cand cealalta e in Germania...Da-i timp sa lamureasca situatia  cu ea, dar nu-l lasa sa-si bata joc de tine. Iti tin pumnii!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Dec 22 2005, 11:05 AM
Post #47


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Netaza gagice!! tocmai am aflat ca nu e in oras..... >:( :(
Sa mor daca stiu ce sa cred. Daca era un pusti de 20 de ani nici nu-mi mai bateam capul. Era clar ca incearca sa scape de mine. Dar incerc sa am incredere in el si-n judecata lui matura pe care sper ca o are......
Faptul canu-mi ascunde toate treburile astea...imi da de gandit...spre bine zic eu...Dar faza cea mai nasoala e ca..nu am nici o alta varanta de craciun :'(
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dmona
post Dec 22 2005, 11:13 AM
Post #48


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 154
Joined: 11-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 86



Buna Albinuta....
Am citit tot ce ai scris ...ce sa zic, cam ametita treaba
Sincer, daca mi se intampla mie treaba asta, nici eu nu stiam ce sa cred, sau cum sa procedez. Asa ca nici nu stiu ce sfat sa-ti dau....imi pare rau....

si cu fosta aceea, cum adica nu-i poate spune ce si cum? adica s-o tina si pe ea in sah? si pe tine? hmmmmm.... :magandesc:

Pe de alta parte...nu stiu, nu vreau sa-ti bag vreo idee falsa in cap, dar daca o fi vreo manevra de "plata cu aceeasi moneda", consecinta a telefonului ala al fostului tau? Zic si eu....habar n-am....

Pupici, si -ti doresc sa fie totul bine!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Dec 22 2005, 11:19 AM
Post #49


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



M-am gandit si la asta cu...plata si rasplata.... nu poate sa ii spuna brusc ca elnu  mai vrea sa fie cu ea, dat fiind faptul ca tipa a trait cu impresia ca se intoarce la iubitelul ei acasa...
si in sah cel putin pe mine nu o sa ma tina. din moment ce mi-a spus probabil nici nu are de gand pentru ca i-ar fi prea greu zic eu sa ma dribleze din moment ce stiu situatia..... nu???????
eee mai stept sa vad ce iese si sa aflu unde draq a plecat din oras...si daca aplecat cu ea.
El mi-a spus ca tipa i-a propus sa plece la munte....dar ca el nu avrut si a refuzat-o
Mi-a spus ca nu are nici un chef sa stea numai cu ea undeva departe.... ::)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cecylly
post Dec 22 2005, 11:39 AM
Post #50


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 194
Joined: 7-December 05
Member No.: 3



scuze, dar asta-i abureala pe fata. sa fiu in locul tau mi-as muta gandul de la el. pt simplu fapt ca a plecat din oras, iar tu habar n-ai daca e singur sau cu aia, pt ca inca nu a luat o hotarare, pt ca "sansele sunt de 50%", pt ca..... pt ca.......
sincer nu-mi inspira incredere baiatul asta. albinuto cred ca meriti mai mult. :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post

60 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th April 2024 - 04:35 AM