IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  < 1 2  
Closed TopicStart new topic
> sufletul meu, raspuns pentru bebe_maria
Master of Norule...
post Oct 8 2008, 08:49 AM
Post #11


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 3,295
Joined: 1-July 07
From: Flower power
Member No.: 1,880




Bebe mai stai o perioada vezi ce se intampla lupta si tu cu integrarea care de multe ori e dificila si apoi vezi ce decizie iei, asa-i poti sa-ti indulcesti sederea venind mai des acasa sau ducandu-i pe ai tai la tine. Asa-i tre' sa-i spui ca tre' sa gasiti o solutie de mijloc sa va fie la amandoi bine.
Am o prietena s-a maritat si s-a mutat la Constanta ca el era de acolo si in primii ani la o luna era acasa, ii era dor de ai ei ii era dor de viata de acasa. Treptat s-a mai rarit perioada cand venea acasa, probabil asa a simtit ea ca ii e mai usor sa se adapteze la noua viata ce o incepea acolo.La tine e distanta asta mare, dar cumva cred ca puteti gasi o solutie si daca va iubiti o sa treceti peste asta.
Sper sa-ti fie bine, e tare greu sa fii intr-un loc si sa-ti doresti sa fii in altul.

Nu nu sunt man asa mi-am ales nick-ul eu m-am gandit la numele intreg si pt. ca nu-mi plac regulile (mi se pare ca-ti bareaza creativitatea), l-am ales asa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 17th June 2024 - 01:59 PM