IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

9 Pages V  « < 7 8 9  
Reply to this topicStart new topic
> Cum cucerim o persoana, De care ne-am indragostit...
Kitten
post May 26 2007, 04:38 PM
Post #81


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 649
Joined: 2-December 06
From: Kronstadt
Member No.: 783



si eu eram curioasa.... deh, poate o fi vrut baiatu sa raspunda, dar nu a mai gasit topicul pe care il deschisese, caci a fost mutat aici.... si eu abia l-am gasit din intamplare.... (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
citystella
post Aug 8 2010, 11:00 PM
Post #82


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,641
Joined: 8-April 10
Member No.: 8,322



Si eu citind, am devenit curioasa cum s-a terminat povestea lui Tom. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
emanuel
post Sep 11 2010, 10:25 PM
Post #83


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 3
Joined: 10-September 10
Member No.: 9,176



Ce ziceti cum as putea sa cuceresc o fata ?
Povestea sa in felul urmator pe tipa o cunosc inca din clasa a 5-a si pe parcurs m-am atatasat de ea .
Sunt timid asa ca nu am avut nici o data tupeul sa`i zic sa iesim la o prajitura...etc
Totul a inceput din cauza unui coleg ea il considera ca un fel de frate ,el tot o lua in brate o saruta / pupa pe obraz si imi scadea increderea de fiecare data .
Recent vara acesta am tot stat de vorba pe messenger cu ea dar fara succes de fiecare data primieam refuzuri cu simplu motiv ca are treaba.
E cam aiurea ca, cam toate clasele am fost un fraier si sunt sigur de ce nu vrea sa iasa cu mine... ce mi-ati sugera sa fac .
De fiecare cand o vad cu acel baiat . Ea mi-a zis ca nu sta cu el dar imbratisari si pupaturi ?
Acum am trecut la liceu si tin sa precizez ca nu sunt in acelasi cu ea .
Ps am 15 ani (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
citystella
post Sep 12 2010, 12:15 PM
Post #84


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,641
Joined: 8-April 10
Member No.: 8,322



Daca ea tot refuza are un motiv. E bine sa-l afli inainte de a te atasa de ea. Poate ca iti place doar pentru ca este dorita, iar aici trebuie sa te analizezi tu pe tine.
Daca ceilalti te vad diferit ("fraier" cum spui), si o face si ea, atunci nu te merita.

(IMG:style_emoticons/default/welcome.gif) pe (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif) Sedere placuta! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

9 Pages V  « < 7 8 9
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th April 2024 - 01:35 AM