IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Lenjerie intima, Ce firme preferati, ce materiale, ce modele? In ce va simtiti bine si
katy87
post May 12 2007, 10:37 PM
Post #11


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,086
Joined: 23-February 07
From: galati
Member No.: 1,242



da ala,eu ceva asemanator si e de la jolidon,il am din wilmark(galati).si e super l-am spalat de cateva ori si nu a patit nik si are buretei.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post May 24 2007, 06:52 PM
Post #12





Musafir






Are vreuna dintre voi asa ceva (cica se cheama sutien Feel-free (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ):
(IMG:http://images.tchibo.de/eCS/Store/de/images/kw22/kw22_10199_detail.jpg)

Pentru ca sunt numai cupele ma intreb daca chiar nu exista pericolul sa alunece. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Mai ales pe o piele cremuita bine cu ulei... (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post May 24 2007, 07:21 PM
Post #13





Musafir






Dap, are o prietena de-a mea.... Nu aluneca f des dar se mai intampla (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) In plus da sanului o f foarte "unnatural". Dar sunt bune cand ai rochii f decupate , cu spate gol, etc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post May 24 2007, 07:47 PM
Post #14





Musafir






Vor aparea saptamana viitoare la Tchibo (TCM), costa parca 13 €, deci ieftinitura curata, dar pe de alta parte nu stiu cat de bune-or fi de la firma asta. Dar cred ca-mi iau.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bacardi_Girl
post May 24 2007, 07:58 PM
Post #15


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,542
Joined: 13-March 06
Member No.: 265



Si eu am asa insa nu mai stiu firma...Il am mai de demult.Sunt garantate pentru un anumit numar de purtari insa se poate sa apara surprize si pana a "expira". Oricum la banii aia Kalua ia-ti si vei vedea cum o sa-ti fie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Philia
post May 24 2007, 08:01 PM
Post #16


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



am si eu unul asa.
pe sanii mei care nu prea sunt (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) vin bine,mai ales pe sub tricouri si cum zicea anjelu merg bine sub chestii cu spatele gol.
mie nu mi s a intamplat sa alunece,dat fiind ca nu trebuie sa ii ridice ci doar sa ii apropie si sa ii acopere.
am si transpirat cu el si tot nu am avut nici un incident...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
walpurgik
post May 24 2007, 08:14 PM
Post #17





Musafir






Ce a postat katy se gasesc din plin la orice reprezentanta Jolidon, eu sunt fan al acestei firme, dar numai in stadiile incipiente; dupa ceva vreme am impresia ca se mai largesc si isi pierd din culoare, insa ca forma, efect si lejeritate sunt ce am incercat mai bun.
Apropo de bretelele transparente pe care eu nu le agreez tare mult: picii dintr-o clasa de-a 2-a de la scoala si-au intrebat invatatoarea intr-o zi: Doamna dar de ce v-ati lipit scotch pe spate?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post May 24 2007, 08:18 PM
Post #18





Musafir






walpu (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post May 25 2007, 08:31 PM
Post #19


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



intrebare: ce tip de sutien sa-mi cumpar pentru topuri cu spatele gol?? unde as gasi ceva care se leaga dupa gat sau .. ceva care sa se potriveasca? se pare ca m-am indragostit iremediabil de topuri (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) . numai ca mie nu imi place sa nu port sutien si sa se cunoasca..
am avut unul cu pete, colorat, nu se cunostea, dar acum mi-am luat unul negru simplu si nu prea merge fara.
help? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Jun 3 2007, 03:52 PM
Post #20


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



done! women's secret rocks (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 04:18 AM