IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Aerobic
elle_ni
post Jan 31 2006, 10:20 AM
Post #21


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



QUOTE
si la mai mare  ;)
mai vedem noi pana atunci!


pana atunci, bafta la exam :P :P :P
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Feb 1 2006, 09:48 PM
Post #22


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



sa fie.. :)
sanatate si energie la bebeu  :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
medeea2004
post Feb 3 2006, 11:38 PM
Post #23


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 568
Joined: 17-December 05
Member No.: 112



cam  :offtopic:  cineva din Bucuresti care are abonament in IDM-club, am nevoie de o partenera de cardio ca sa ma motiveze si sa o motivez cand dispare vointa ? :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Feb 4 2006, 05:29 PM
Post #24


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



medeea darling, eu as veni cu draga inima cu tine, si crede-ma pe cuvant ca te-as motiva de nu te-ai vedea, ca-s tare ambitioasa, dar nu am bani mama, de IDM, acolo e numai pentru VIP-uri, si nu am eu loc de ei, sau ei de mine...sunt prea mica si saraca pentru clubul asta, desi mi-as dori tare mult sa ajung acolo...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
medeea2004
post Feb 5 2006, 02:01 AM
Post #25


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 568
Joined: 17-December 05
Member No.: 112



ella_ni sunt mai si "vip-uri", insa odata urcata pe aparat uiti si cum te cheama dar sa-ti mai aduci aminte ca X-ulescu e vip :fluierat: si la urma urmelor sunt tot oameni si au aceleasi probleme ca si noi, sincera sa fiu nici macar nu dau atentie acestor "vip-uri", dar de ce le tot spun "vip-uri", mai degraba persoane publice :P

Ma intarati ca sa-mi faci in ciuda, spui ca daca ai veni m-ai motiva de nu ma vad...degeaba daca sunt doar vorbe :'(
Ambitie am si eu, insa daca s-ar dubla! ::)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Feb 5 2006, 04:17 PM
Post #26


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



QUOTE
Ma intarati ca sa-mi faci in ciuda, spui ca daca ai veni m-ai motiva de nu ma vad...degeaba daca sunt doar vorbe :'(
Ambitie am si eu, insa daca s-ar dubla! ::)


nu, mah, nu vreau sa te intarat si nu am nimic cu "persoanele publice'...n-ai inteles...eu nu am bani pentur clubul asta...e super ok, numai k e prea ascump pentru mine....ca daca mi-as permite, as veni cu tine cu cea mai mare placere, k si eu caut pe cineva cu care sa merg la o sala...

imi pare rau daca ai inteles altceva...

te pup si, daca te razgandesti in privinta clubului, alegand unul mai ieftinutz, pe cuvant ca as merge...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
medeea2004
post Feb 5 2006, 07:47 PM
Post #27


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 568
Joined: 17-December 05
Member No.: 112



QUOTE
te pup si, daca te razgandesti in privinta clubului, alegand unul mai ieftinutz, pe cuvant ca as merge...


Am deja abonamentu' , dar daca te intereseaza Tae Bo, pe mine ma bate gandul sa merg la Arenele Romane?! :)

:offtopic:

ai un PM elle :estiok:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Feb 5 2006, 08:32 PM
Post #28


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



de cand vei merge la Arenele Romane, k sunt tare interesata de Tae-Bo?eu intentionez sa merg cam prin martie, ca ci acum am niste sedinte de electrostimulare pe care tre' sa le termin, iar paralel cu elctro nu pot merge in alta parte, caci nu am cum lasa bebelul atata timp cu sotzul....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
medeea2004
post Feb 5 2006, 09:11 PM
Post #29


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 568
Joined: 17-December 05
Member No.: 112



Ar fi oK in martie, te pot astepta, intre timp merg singurica la cardio ca sa pot fi in forma pt. Tae Bo... si pana la urma nu mai este asa mult pana atunci ;)! Nu mi-am facut inca abonament la Tae Bo, dar intentionez!  Tinem legatura  :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Feb 5 2006, 09:28 PM
Post #30


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



medeea, ma poti informa si pe mine cu preturile de la arenele romane?nu de alta, dar nu-mi place sa incurc omul si vreau sa tiu daca imi permit sau nu....eu aveam de gand sa merg la www.noll.ro, unde am gasit un paket atractiv de tae-bo, numa' k ajung mai greu in dorobanti decat la budapesta...

daca nu poti pe forum sa-mi spui, trimite-mi pls pe mail: soimaritza@yahoo.com
multumesc tare mult si...spor la cardio  :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 02:29 PM