IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

8 Pages V  « < 5 6 7 8 >  
Reply to this topicStart new topic
> Incalcari regulament
angeldust
post Apr 15 2009, 04:46 PM
Post #61





Musafir






Va rog sa va calmati ca nu suntem la piata! Discutam civilizat aici daca se poate, daca nu, ne abtinem de buna voie sau obligat fortat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ulpia
post Apr 15 2009, 06:02 PM
Post #62


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 145
Joined: 30-September 07
Member No.: 2,328



- at -Jo

1. Nu ti-am rastalmacit vorbele. Nu cred ca am inteles gresit cand ti-am reamintit ca pentru tine nu conteaza daca pierzi o suma mica de bani pentru un produs a carui calitate este incerta, ci conteaza chilipirurile.
QUOTE
CHILIPÍR, chilipiruri, s.n. Afacere avantajoasă sau câştig neaşteptat. ♦ (Concr.) Lucru foarte ieftin; marfă cumpărată la un preţ foarte avantajos. – Din tc. kelepir.

2. Daca vrei sa gasesti un produs mai ieftin, gasesti. Fond de ten Revlon pe ebay.uk la 5 lire este si in culoare deschisa. Asadar nu este o diferenta mare de pret intre fdt de 35 Ron de pe site-ul romanesc si asta de pe ebay.uk. Cumparaturile de pe net de obicei sunt mai ieftine decat in magazin pentru ca in pretul produselor nu se includ cheltuielile de intretinere a magazinului, salariile angajatilor.
3. Nu ma "agat prea tare" de ultimele tale postari. Iti raspund fiindca ai avut de comentat la ce am postat eu initial. Daca nu iti place nu mai comenta ce scriu.

- at -Cleo
"Nu ne incingem pe tema unui fond de ten" ci pe faptul ca eu "indraznesc" sa-i dau replica lui Jo. Bineinteles ca nu e suspect cand ea face asta!

- at -Angeldust
Cine nu discuta civilizat?! Nu eu.

- at -Pitzigoi
Intradevar exista produse de calitate indoielnica chiar si in magazinele renumite. Nu poti fi niciodata sigur de risc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Apr 15 2009, 06:13 PM
Post #63





Musafir






ulpia, eu am spus ce am avut de spus si cred ca am fost suficient de clara, ca daca aveti de gand sa continuati o puteti face, dar nu aici pe forum. Vad ca Jo nu a mai zis nimic, dar tu o dai in continuare pe tonul asta atotstiutor si malitios. Ce te face sa crezi ca noi nu stim ce inseamna chilipir? Crezi ca noi nu avem acces la dexonline sau suntem retardate? (Intrebarile sunt retorice, sa stii, nu astept raspuns).

La urmatoarea postare offtopic pe threadul asta cineva o sa ia o pauza.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ulpia
post Apr 15 2009, 06:18 PM
Post #64


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 145
Joined: 30-September 07
Member No.: 2,328



Parca ai mentionat ca se poate discuta civilizat pe forumul asta, ceea ce eu cred ca am respectat, spre deosebire de Jo care foloseste expresii de mahala. Am vrut sa imi expun parerile pana la capat.

.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Apr 15 2009, 06:25 PM
Post #65


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



ulpia tonul face muzica
poate nu ai intentia (sper) dar esti ironica si intepi gratuit iar pe forumul asta nu e loc pt asta
interventia mea se adresa amandorura asa ca eu zic sa o lasam asa cum a picat si sa continuam discutia on topic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 15 2009, 07:30 PM
Post #66


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Pentru orice "amatoare", din Regulament. La urmatoarea comentare a actiunii unui admin, nu ma uit cine e si dau ban. Ulpia a avut noroc astazi ca a fost anjel, nu eu.
QUOTE
29. Comentariile si raspunsurile impertinente adresate administratorilor in urma mesajelor de atentionare si avertizare, duc de la marirea nivelului de avertizare (de la + 50%), la suspendarea contului si chiar banarea definitiva. Daca aveti nelamuriri/nemultumiri, va rugam sa ne contactati.
In aceeasi categorie intra "punerea in gura" cu cu admin. Daca nu va convin actiunile unui admin, trimiteti-i observatiile pe email. Discutiile in contradictoriu cu un admin pot duce lesne la ban definitiv.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alina blaga
post Apr 15 2009, 10:46 PM
Post #67


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 24-May 08
Member No.: 3,934



Vand rochie de mireasa din colectia 2009 Fashion Princess, nu a fost purtata niciodata, are si acum eticheta de pret. Este dintr-o singura bucata, culoare crem deschis, corsetul brodat cu dantela si cristale, iar fusta este din tul. Nu este foarte voluminoasa, are doar 2 cercuri pentru a mentine forma rochiei. Marimea 38
Pretul in magazin este de 500 EUR , insa din motive personale o vand cu 400 EURO.

(IMG:http://farm4.static.flickr.com/3611/3444965751_41c80ae24c.jpg)
(IMG:http://farm4.static.flickr.com/3541/3444965579_d9367bbb61.jpg)
(IMG:http://farm4.static.flickr.com/3625/3445781046_bd3043115d.jpg)
(IMG:http://farm4.static.flickr.com/3603/3444965063_bdfea78846.jpg)


This post has been edited by Fanny: Apr 15 2009, 10:51 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Apr 15 2009, 10:52 PM
Post #68


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Cred ca ai gresit topicul sau locatia, daca iti imaginezi ca mica publicitate e la sectiunea despre Nunti. (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mariaaa
post May 5 2009, 12:53 PM
Post #69





Musafir






Eu ma duc joi la un nutritionist pe care mi l-a recomandat o prietena. Am incercat o gramada de regimuri si m-am plictisit sa experimentez.

editat- regulament

Daca vrei sa incerci, poti sa-ti fac prograre pe mail: Serban Damian <drsdamian- pe - yahoo >sau la telefon: 0722616785

This post has been edited by Maàt: May 5 2009, 01:00 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mariaaa
post May 5 2009, 12:57 PM
Post #70





Musafir






Alexandrina Hristov.
EDITAT- OF TOPIC - NU E VORBA DE MUZICVA- LINK BLOG ROMANESC
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Pages V  « < 5 6 7 8 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th April 2024 - 09:34 AM