IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

96 Pages V  « < 93 94 95 96 >  
Reply to this topicStart new topic
> Comenzi cosmetice & stuff de pe site-uri straine, magazine online din strainatate
Cindy
post Oct 2 2009, 03:42 PM
Post #941


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



QUOTE(Fides @ Oct 2 2009, 01:40 PM) *
"You know, Romania is a high risk country. I know, i`m Romanian too." (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)

ha ha, ce tare!! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)

Book, la mine nu au procedat asa...
Eu nici nu am avut cadou, cred ca perioada aia a fost prima data cand nu aveau nimic de oferit. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Oct 13 2009, 12:22 AM
Post #942


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Cica pachetul se afla la Posta din Craiova, in prelucrare. (IMG:style_emoticons/default/dance.gif) Ce inseamna asta, ar trebui sa ma duc sa il iau sau sa astept sa primesc instiintare?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Oct 13 2009, 03:51 AM
Post #943


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Asa am patit si eu. Da-le un telefon. Daca te duci, oricum trebuie sa stii ora, ziua (cand este vamesul).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Oct 13 2009, 05:05 PM
Post #944


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Au fost prompti totusi, de ieri e in prelucrare si azi am primit instiintarea (pe care scrie data de ieri). (IMG:style_emoticons/default/yeah.gif)
Ciudat e ca pe asta scrie posta centrala (adica nu cea vamala) si pot sa ma duc oricand.

This post has been edited by bookaholic: Oct 13 2009, 05:06 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Oct 14 2009, 03:42 PM
Post #945


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



M-am dus si am luat pachetul, erau toate produsele in el, foarte bine protejate si impachetate. La posta nu am mai platit nimic in plus. (IMG:style_emoticons/default/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Simona85
post Oct 28 2009, 11:45 AM
Post #946


Tratabil
**

Group: Dependent
Posts: 99
Joined: 16-April 09
From: Bucuresti
Member No.: 6,298



Eu am devenit obsedata de pensulele Coastal Scents. Pana acum, am facut vreo 3 sau 4 comenzi, nu ma mai satur. Desi, sincera sa fiu, nu le folosesc nicidecum pe toate. (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kontiki
post Nov 4 2009, 12:39 AM
Post #947


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 4-November 09
Member No.: 7,411



Buna tuturor, (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)

Am si eu o intrebare, tot citind printre randuri in acest topic am constatat ca mai sunt pers. care urmaresc comenzile prin intermediul postei romane, ma refer in special la comenzile venite din afara tarii. Cred ca nu ma descurc cu acea optiune track&trace ... coletele venite intern mi le afiseaza, insa pe cele externe nu reusesc sa le vad. Am primit un colet din Anglia, cu vreo luna in urma, l-am cautat, insa nu mi-l arata, desi eu l-am ridicat. Am facut un test si cu niste colete venita cam in aceeasi perioada de la Quelle, Satul Mare... le pot vedea. Acum astept un colet tot din Anglia si eram curioasa sa aflu ce se intampla cu el pentru ca termenul de livrare a expirat, mai precis este de la Mothercare... lucruri pentru copii. Are idee careva sau s-a mai lovit cineva de o astfel de situatie?

Multam!!!
Reason for edit: facut text normal
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Nov 4 2009, 01:01 AM
Post #948


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Kontiki, bine ai venit!
Te rog sa nu mai scrii bolduit si mare pentru ca iti vedem postul si daca scrii normal. (IMG:style_emoticons/default/bigwink1.gif)
In legatura cu problema ta, nu stiu ce sa zic. Ai incercat sa suni la posta sa intrebi de colet?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kontiki
post Nov 4 2009, 11:55 AM
Post #949


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 4-November 09
Member No.: 7,411



QUOTE(bookaholic @ Nov 4 2009, 01:01 AM) *
Kontiki, bine ai venit!
Te rog sa nu mai scrii bolduit si mare pentru ca iti vedem postul si daca scrii normal. (IMG:style_emoticons/default/bigwink1.gif)
In legatura cu problema ta, nu stiu ce sa zic. Ai incercat sa suni la posta sa intrebi de colet?


Sunt convinsa ca le puteti citi oricum (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) , insa nu am facut-o intentionat, eu nu le-am vazut asa cand le-am dat un preview. Sorry pentru "deranjamente", o sa tin cont de semnalarea ta. (IMG:style_emoticons/default/322.gif)
In legatura cu sunatul la posta ... din pacate in rolurile d'acolo sunt numai ciufuti... insa, cine stie, poate am norocul sa dau peste o pers. amabila. M-am gandit si la aceasta posibilitate, insa am refuzat sa actionez in sensul asta. Ai dreptate, ar fi bine totusi sa dau un telefon.

Multam fain!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
T1na
post Nov 23 2009, 12:12 PM
Post #950


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 20-November 09
Member No.: 7,505



Buna fetelor !

Mai face cineva comenzi pe ebay de truse de 120 culori ? (IMG:style_emoticons/default/aplauze.gif) (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

96 Pages V  « < 93 94 95 96 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 08:11 AM