IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

41 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Sampon/Balsam/Masca, Produse pentru par
Antilopa_Bongo
post Jan 25 2006, 09:54 PM
Post #21


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 14
Joined: 23-January 06
Member No.: 161



In legatura cu masca aceea de la Avon... Am folosit mai bine de jumatate din ea, dar mie imi  pleosteste urat parul si il si ingrasa. Cred ca o sa revin la sfantul ulei de masline + balsamul obisnuit de dupa spalare.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kale
post Jan 25 2006, 10:19 PM
Post #22


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 303
Joined: 9-December 05
Member No.: 69



pentru fetele care au intrebat ce masti folosesc...pai gliss cel mai mult...garnier ...si mai noi dove in ambalaj albastru intens...am avut si aslavital, dar nu mi-a placut cine stie ce..si cea de la avon e ok, cu ulei de masline, planet spa...am mai scris pe undeva, ca-n fiecare dimineata, cand imi aranjez parul ma dau cu balsam sub forma de spray, de la gliss...numai asa il domolesc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Jan 26 2006, 11:39 AM
Post #23


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



QUOTE
Dar daca as folosi=o de fiecare data cand fac baie pe cap? Ar avea ceva?


eu foloseam acum 2 ani masca dela L'oreal galbena sau rosie, apoi una de la avon care la mom.repsectiv mi s-a parut bunutza la fiecare spalare, adica dupa fiecare spalare, lasam masca sa -si afac efectul 5-10minute si parul arata intr-adevar mult mai bine decat dupa aplicarea unui balsam obisnuit...

ariana, balsamul si maca in prima faza pot avea acelsi efect, iti descurca mai usor parul, dar masca este pentru par cum este o crema hidratanta pentru fata, pe cand balsamul doar inmoaie textura parului, fara a-l hrahi...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Jan 27 2006, 06:28 PM
Post #24


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



QUOTE
Dar daca as folosi=o de fiecare data cand fac baie pe cap? Ar avea ceva?


tits, eu o folosesc cam de fiecare data. rar uit :) imi place ca e parul mai matasos.. numai cu sampon (elseve galben am acum) mi se ingrasa parul repede repede :( cred ca trec inapoi pe h&s..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tits_herbert
post Jan 28 2006, 09:41 AM
Post #25


---
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,601
Joined: 8-December 05
Member No.: 28



ms Meg. Si eu folosesc masca de fiecare data :P
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Jan 28 2006, 11:28 AM
Post #26





Musafir






Momentan nu mai folosesc nici un fel de balsam ci imi dau doar cu tratamentul acela cu cristale lichide de la  VitalFarco pe care l-am luat la recomandarea Arianei. E foarte bun pentru a preveni deteriorarea varfurilor , cel mai bun din ce am incercat pana acum si da si stralucire parului. Cu toate astea la capitolul hidratare nu e chiar ce imi trebuie asa ca as avea totusi nevoie de un balsam special pt problema asta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tits_herbert
post Jan 29 2006, 09:56 AM
Post #27


---
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,601
Joined: 8-December 05
Member No.: 28



Am ajuns la concluzia ca utilizarea mastii de par cu regularitate, adica dupa fiecare spalare, ingrasa parul, cred ca a mai sugerat cineva ideea asta. Asa ca vreau sa-mi cumpar un balsam bun, de preferat din acela pentru par intins, pentru ca eu am parul cret si vreau sa-l disciplinez :P .
La topicul asta de balsam, am vazut doar masti, un balsam ceva ::) , bun. :P
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Jan 29 2006, 11:14 PM
Post #28


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



QUOTE
Am ajuns la concluzia ca utilizarea mastii de par cu regularitate,


:o nuuuu nu vreau sa cred asa ceva  :'(
Go to the top of the page
 
+Quote Post
didilica
post Jan 31 2006, 09:23 AM
Post #29


Membru de Onoare
***

Group: Dependent
Posts: 261
Joined: 8-December 05
Member No.: 35



Saptamana trecuta mi-am luat un sampon de la Gliss, cred ca mi-a facut un picutz de matreata, da continui cu el sa vad cum se comporta.

Acum doua zile mi-am luat si balsamul de la ei, ala lichid, care se pulverireaza si nu se clateste si mi se pare ok. Vreau sa imi iau si masca, cu prima ocazie si probabil si un balsam din ala care se clateste, daca tot m-am pus pe incercat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Jan 31 2006, 02:19 PM
Post #30





Musafir






Mie /Gliss nu mi-a priit deloc . Pt mine a fost printre cele mai proaste produse pe care le-am incercat . Deci sa innebunesc daca mai stiu ce sa mai cred . Adevaru e ca pt fiecare persoana cred ca se potriveste altceva . Ideea e : cum sa faci sa nimeresti ce iti trebuie tie inainte sa incerci toate produsele de pe piata? :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post

41 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 02:25 PM